Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  All VLADIMIR MYDINI All 192,207.00 6 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Qarku Berat (0202) VLADIMIR MYDINI Berat 1,800 2014-12-02 2014-12-03 50420420012014 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore keshilli i qarkut berat pagese mbikeqyres punimi
  Qarku Berat (0202) VLADIMIR MYDINI Berat 2,400 2014-08-25 2014-08-26 34020420012014 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore Keshilli Qarkut 2042001,likujdim fature nr 13.dt.31.07.2014
  Drejtoria e Rajonit Jugor (Gjirokaster) (1111) VLADIMIR MYDINI Gjirokaster 18,801 2014-05-28 2014-05-29 21810060672014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 1006067 DREJT RAJONIT JUGOR GJIROKASTER SUPERVIZION PUNIMESH AKSI BERAT/URA PLIRZES, COROVODE/URA E PLIRZES, FATURA 10, 11 DT 08/05/2014, NR SERIAL 08144427,08144426
  Drejtoria e Rajonit Jugor (Gjirokaster) (1111) VLADIMIR MYDINI Gjirokaster 56,403 2014-04-25 2014-04-28 16310060672014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 1006067 DREJT RAJONIT JUGOR GJIROKASTER pagese ub 5517 miremb RRuga aksi corovode /ura e plirzes aksi berat ura e plirzes kont dt 29.06.2011 fat nr 4,6,8 dt 12.03.20114 dhe fat nr 5,7,9 dt 12.03.2014 kontrate dt 06.05.2011 dt
  Drejtoria e Rajonit Jugor (Gjirokaster) (1111) VLADIMIR MYDINI Gjirokaster 94,002 2014-04-10 2014-04-17 13510060672014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 1006067 DREJT RAJONIT JUGOR GJIROKASTER SUPERVIZION AKSI COROVOD URA E PLIRZES, BERAT URA E PLIRZEWS KONTA 06.05.2011 FAT 16 SERAI 08144414, 08144415
  Drejtoria e Rajonit Jugor (Gjirokaster) (1111) VLADIMIR MYDINI Gjirokaster 18,801 2014-02-25 2014-02-25 5310060672014 Unspecified 1006067 DREJT RAJONIT JUGOR GJIROKASTER SUPERVIZIM AKSI COROVODE-URA PLIREZ, NR SERIAL08144418,08144419,
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >