Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  All ONUFRI TV All 349,000.00 20 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Qendra Ekonomike Kultures (0202) ONUFRI TV Berat 9,000 2014-12-31 2014-12-31 34721020062014 Libra dhe publikime profesionale Qendra Kulturore 2102006 likujdim fature nr 26.dt.30.12.2014
  Bashkia Berat (0202) ONUFRI TV Berat 3,000 2014-12-30 2014-12-31 77521020012014 Sherbime te tjera Bashkia Berat 2102001,likujdim fature dt.29.12.2014
  Shkolla profesionale "Stiliano Bandilli" Berat (0202) ONUFRI TV Berat 9,500 2014-12-29 2014-12-30 1010111752014 Sherbime te tjera Stiliano Bandilli per shpenzime reklame Onufri tv 1011175
  Drejtoria Arsimore Berat (0202) ONUFRI TV Berat 9,500 2014-12-23 2014-12-24 52510110022014 Sherbime te tjera Arsimi berat per Tv Onufrin 10110002
  Qarku Berat (0202) ONUFRI TV Berat 25,000 2014-12-03 2014-12-03 51520420012014 Sherbime te printimit dhe publikimit keshilli i qarkut berat lik fat dhjetor 2014
  Dega e Kujdesit Paresor Berat (0202) ONUFRI TV Berat 9,000 2014-11-25 2014-11-25 20210130032014 Sherbime te printimit dhe publikimit d.sh.publik berat lik fat nentor 2014 njoftim tv
  Qarku Berat (0202) ONUFRI TV Berat 25,000 2014-11-05 2014-11-06 47620420112014 Sherbime te printimit dhe publikimit keshilli i qarkut berat lik fat tetor 2014 publikime
  Qarku Berat (0202) ONUFRI TV Berat 25,000 2014-10-02 2014-10-03 39020420012014 Sherbime te printimit dhe publikimit keshilli i qarkut berat lik fat shtator 2014 publikime
  Bashkia Berat (0202) ONUFRI TV Berat 2,000 2014-09-22 2014-09-23 55321020012014 Sherbime te tjera Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr.49.dt.28.08.2014
  Qarku Berat (0202) ONUFRI TV Berat 25,000 2014-09-03 2014-09-04 36320420012014 Sherbime te printimit dhe publikimit keshilli i qarkut berat lik fat shtator 2014 publikime
  Qarku Berat (0202) ONUFRI TV Berat 25,000 2014-08-04 2014-08-05 31120420012014 Sherbime te printimit dhe publikimit keshilli i qarkut berat lik fat korrik 2014
  Qarku Berat (0202) ONUFRI TV Berat 25,000 2014-07-03 2014-07-04 27420420012014 Sherbime te printimit dhe publikimit keshilli i qarkut berat lik fat maj 2014 publikime
  Bashkia Berat (0202) ONUFRI TV Berat 3,000 2014-07-03 2014-07-04 42121020012014 Sherbime te tjera Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr 41.dt.27.06.2014
  Bashkia Berat (0202) ONUFRI TV Berat 26,000 2014-06-16 2014-06-17 36121020012014 Sherbime te tjera Bashkia Berat 2102001 likujdim fature dt.26.05.2014
  Qarku Berat (0202) ONUFRI TV Berat 25,000 2014-06-11 2014-06-11 24020420012014 Sherbime te printimit dhe publikimit keshilli i qarkut berat lik fat qershor 2014 publikime
  Qarku Berat (0202) ONUFRI TV Berat 25,000 2014-05-06 2014-05-08 18120420012014 Sherbime te printimit dhe publikimit keshilli i qarkut berat lik fat maj 2014 publikime
  Qarku Berat (0202) ONUFRI TV Berat 25,000 2014-04-04 2014-04-07 14020420012014 Sherbime te printimit dhe publikimit keshilli i qarkut berat lik fat prill 2014 publikime
  Qarku Berat (0202) ONUFRI TV Berat 25,000 2014-02-18 2014-02-20 7520420012014 Unspecified KSHILLI I QARKUT LIK FAT SHKURT 2014
  Bashkia Berat (0202) ONUFRI TV Berat 3,000 2014-02-14 2014-02-17 7721020012014 Unspecified Bashkia berat 2102001 per Onufri tv
  Qarku Berat (0202) ONUFRI TV Berat 25,000 2014-01-21 2014-01-22 2720420012004 Unspecified keshilli i qarkut berat lik fatura janar 2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >