Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  All MEKTRIN MOTORS All 49,332,563.00 17 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Gjykata Kushtetuese (3535) MEKTRIN MOTORS Tirane 4,968,000 2014-12-29 2014-12-30 30410300012014 Shpenz. per rritjen e AQT - makina GJYKATA KUSHTETUESE BL MAKINE UP 75 DT 4.11.2014 NJ. FIT 22.12.2014 KONTRTAE 15.12.2014 NR 324/8 FAT 1072 DT 24.12.2014 SERI 14580905 FH 10 DT 26.12.2014 SERI 14580905 PV DOREZ 26.12.2014
  Komisioni i Prokurimit Publik (3535) MEKTRIN MOTORS Tirane 195,823 2014-12-24 2014-12-26 41910870102014 Garanci te tjera, te vitit vazhdim,Te Dala 1087010 Kom Prok Publik lik kthim te ardh ,urdh brendsh 342 dt 8.12.2014,vendim KPP nr 614/2014 dt 27.11.2014
  Bashkia Tirana (3535) MEKTRIN MOTORS Tirane 240,000 2014-12-18 2014-12-26 117621010012014 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Bashkia Tirane marrje me qera mjeti up 3 dt 20.010.14 pv 23.01.14 kont 1292 fat 14580817 dt 04.12.14
  Aparati Zyres Admin.Buxh.Gjyqesor (3535) MEKTRIN MOTORS Tirane 7,419,600 2014-12-24 2014-12-26 21110290012014 Shpenz. per rritjen e AQT - makina ZABGJ Bl autoveture urdh 93 dt 03.12.2014 up 19 dt 16.10.2014 njoft 10.11.2014 kontr 662 dt 03.12.2014 fat 1036,1038,1040
  Gjykata Kushtetuese (3535) MEKTRIN MOTORS Tirane 480,000 2014-12-23 2014-12-24 29210300012014 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit GJYKATA KUSHTETUESE sherbim makine pv 4 dt 22.12.2014 fat 1057 dt 22.12.2014
  Presidenca (3535) MEKTRIN MOTORS Tirane 571,540 2014-12-18 2014-12-22 54610010012014 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Presidenca lik rip automj kontr 1239/6 dt 25.07.2014,53/4 dt 21.07.2014,fat 973 dt 01.12.2014 seri 14580805.proc verb marje dorz dt 01.12.2014
  Qarku Vlore (3737) MEKTRIN MOTORS Vlore 57,900 2014-12-18 2014-12-18 26820370012014 Karburant dhe vaj 2037001 K QARKUT BLERJE VAJ MOTOR FAT 31.03.2012RI
  Gjykata Kushtetuese (3535) MEKTRIN MOTORS Tirane 12,319,200 2014-12-10 2014-12-11 27210300012014 Shpenz. per rritjen e AQT - makina GJYKATA KUSHTETUSE BL MAKINE UP 49 DT 3.10.2014 NJ, FIT 13.11.2014 KONTRATE 275/10 DT 1.12.2014 FAT 991 DT 5.12.2014 SERI 14580823 FH 7 DT 10.12.2014 PV 10.12.2014
  Presidenca (3535) MEKTRIN MOTORS Tirane 996,100 2014-11-14 2014-11-17 48410010012014 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Presidenca lik rip automjete urdh prok nr 1239 dt 03,14.07.2014,njoft fit 1239/5 dt 17+18.07.2014,kontr 1239/6+53/4 dt 21+25.07.2014,fat 818-820,836,841,849 dt 22-29.10.2014 seri 14580598-,599,600,616,621,629
  Bashkia Vlore (3737) MEKTRIN MOTORS Vlore 23,100 2014-10-27 2014-10-28 52521460012014 Pjese kembimi, goma dhe bateri BASHKIA 2146001 FAT 26.09.2012
  Bashkia Tirana (3535) MEKTRIN MOTORS Tirane 240,000 2014-09-18 2014-09-19 75421010012014 Shpenzime per qiramarrje mjetesh transporti Bashkia Tirane marrje me qera mjete shkresa 9892 dt 09.07.14 up 3 dt 20.01.14 pv 23.01.14 kont 1292 dt 27.01.14 fat 14580010 dt 14.05.2014
  Gjykata e larte (3535) MEKTRIN MOTORS Tirane 5,997,600 2014-08-18 2014-08-18 23010290412014 Shpenz. per rritjen e AQT - makina Gjykata e Larte Bl automjet up 144 dt 09.05.2014 njoft fit 26/6 dt 03.06.2014 kontr 26/9 dt 16.06.2014 fat 574/575/584 fh 90/902 amd 23.07.2014,29.07.2014
  Bashkia Tirana (3535) MEKTRIN MOTORS Tirane 1,025,000 2014-07-30 2014-07-31 6342101001 21014 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Bashkia Tirane servis automjeti kont vazhd 7345/1 25.05.2014 fat 10250537,10250552,10250550,10250547,10250540,10250553,102505551,10250541
  Aparati prokurorise se pergjitheshme (3535) MEKTRIN MOTORS Tirane 13,020,000 2014-07-17 2014-07-18 21910280012014 Shpenz. per rritjen e AQT - makina 602, Prokuroria Pergjithshme,BL AUTOMJETI,UP 45/3 D 12/6/14,BUL 9/6/14,KON 1901/2 D 9/6/14,FAT 433 D 12/6/14 S 14580104,FH 9 D 12/6/14
  Drejtoria Vendore e Policise Durres (0707) MEKTRIN MOTORS Durres 313,200 2014-05-21 2014-05-22 16110160252014 Shpenzime te tjera transporti 1016025 DREJT POLICISE SHERBIM PARKIMI
  Nd-ja Tregut Lire (3535) MEKTRIN MOTORS Tirane 1,225,500 2014-05-16 2014-05-19 17521010492014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Drejt e Pergj e Tarif vend BLERJE MAKINE KONT NE VAZHD 2451 DT 30.08.2013 FAT 909 DT 07.11.2013 SR 10250395 FH 25 DT 07.11.2013
  Bashkia Tirana (3535) MEKTRIN MOTORS Tirane 240,000 2014-04-15 2014-04-16 224 2101001 21014 Shpenzime per qiramarrje mjetesh transporti 2101001 Bashkia Tirane likqera automjeti urdh prok nr 2 dt 18.01.2013,proc verb dt 18.01.2013,kontr 609 dt 18.01.2013,fat 10250516 dt 18.12.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >