Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  All JON ALB FLORA All 19,208,081.00 15 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Bashkia Vlore (3737) JON ALB FLORA Vlore 1,392,954 2014-12-30 2014-12-31 78121460012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit GJELBERIMI BASHKIA 2146001 FAT 103 DT 24.12.2014
  Qarku Vlore (3737) JON ALB FLORA Vlore 11,280 2014-12-17 2014-12-18 26420370012014 Shpenzime per honorare 2037001 K QARKUT KURORA
  Bashkia Vlore (3737) JON ALB FLORA Vlore 2,686,453 2014-12-10 2014-12-11 70121460012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit GJELBERIMI BASHKIA 2146001 FAT 92 DT 30.11.2014
  Drejtoria Vendore e Policise Vlore (3737) JON ALB FLORA Vlore 78,120 2014-11-26 2014-11-27 30710160222014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit SHERBIM PASTRIMI GJELBERIMI NR.FAT.90 D.RENDIT 1016022
  Bashkia Vlore (3737) JON ALB FLORA Vlore 165,000 2014-11-20 2014-11-21 62121460012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit SPERKATJE E PALMAVE BASHKIA 2146001FAT 84 DT 07.11.2014
  Bashkia Vlore (3737) JON ALB FLORA Vlore 2,592,666 2014-11-17 2014-11-18 62021460012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit GJELBERIMI BASHKIA 2146001 FAT 83 DT 31.10.2014
  Bashkia Vlore (3737) JON ALB FLORA Vlore 2,364,482 2014-10-10 2014-10-10 48021460012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit GJELBERIMI BASHKIA 2146001 FAT 74 DT 30.09.2014
  Qarku Vlore (3737) JON ALB FLORA Vlore 2,400 2014-09-25 2014-09-25 17420370012014 Shpenzime per honorare 2037001 K QARKUT KURORA
  Bashkia Vlore (3737) JON ALB FLORA Vlore 2,456,808 2014-09-11 2014-09-11 40021460012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit GJELBERIMI BASHKIA 2146001 FAT 57 DT 31.08.2014
  Bashkia Vlore (3737) JON ALB FLORA Vlore 2,373,248 2014-08-05 2014-08-06 36821460012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit GJELBERIMI BASHKIA 2146001 FAT 49 DT 31.07.2014
  Bashkia Vlore (3737) JON ALB FLORA Vlore 168,000 2014-07-16 2014-07-17 32321460012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit SPERKATJE PALMAVE BASHKIA 2146001 FAT 44 DT 04.07.2014
  Qarku Vlore (3737) JON ALB FLORA Vlore 8,000 2014-06-25 2014-06-26 104 2037001 2014 Shpenzime per honorare 2037001 K QARKUT BLERJE KURORE
  Bashkia Vlore (3737) JON ALB FLORA Vlore 508,963 2014-06-04 2014-06-04 23621460012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit INFLACION GJELBERIMI 2013 BASHKIA 2146001
  Bashkia Vlore (3737) JON ALB FLORA Vlore 2,099,707 2014-02-13 2014-02-13 4521460012014 Unspecified GJELBERIMI TETOR BASHKIA 2146001 FAT 58 DT 31.10.2013
  Bashkia Vlore (3737) JON ALB FLORA Vlore 2,300,000 2014-01-14 2014-01-14 921460012014 Unspecified GJELBERIMI BASHKIA 2146001 SHTATOR TETOR FAT 58,53 DT 30.09.2013,31.10.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >