Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  All EURODENTA All 4,520,890.00 14 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Fakulteti i Mjekesise (3535) EURODENTA Tirane 472,200 2014-12-29 2014-12-30 20510111392014 Materiale dhe pajisje labratorik e te sherbimit publik Fak Mjeksise bl, materiale up 63 dt 22.11.2012 fat 1648 dt 22.11.2012 seri 104964348 fh 1 dt 15.01.2013
  Drejtoria e shendetit publik Kucove (0217) EURODENTA Kuçove 9,612 2014-12-15 2014-12-16 31610130332014 Ilaçe dhe materiale mjeksore pagese per ilace drejt. sheendetit publik kod.1013033 fat.17158477
  Dega e Kujdesit Paresor Shkoder (3333) EURODENTA Shkoder 150,000 2014-12-03 2014-12-03 41610130132014 Ilaçe dhe materiale mjeksore drej sher paresor likuj fat nr 17158441 dt 27.11.2014
  Dega e Kujdesit Paresor Fier (0909) EURODENTA Fier 694,164 2014-09-26 2014-09-26 21510130072014 Materiale dhe pajisje labratorik e te sherbimit publik DSHP 1013007 Materiale konsumi per klinik dentare
  Dega e Kujdesit Paresor Korce (1515) EURODENTA Korçe 200,000 2014-08-25 2014-08-25 20310130092014 Ilaçe dhe materiale mjeksore DR.SHENDETIT PUBLIK KORCE FAT.337 ILACE DHE MAT.MJEKIMI
  Dega e Kujdesit Paresor Korce (1515) EURODENTA Korçe 330,380 2014-08-20 2014-08-21 19710130092014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013009 DR.SHENDETIT PUBLIK KORCE FAT.337 ILACE DHE MAT.MJEKIMI
  Dega e Kujdesit Paresor Shkoder (3333) EURODENTA Shkoder 137,940 2014-08-05 2014-08-06 29410130132014 Ilaçe dhe materiale mjeksore DREJTORIA SHERBIMIT PARESOR SHKODER FAT 14745437 DT 31.07.2014
  Dega e Kujdesit Paresor Shkoder (3333) EURODENTA Shkoder 1,664,592 2014-08-01 2014-08-04 29110130132014 Ilaçe dhe materiale mjeksore DREJ SHERB PARESOR LIKUJ FAT NR 14745404,14745406,14745411 DT 29.07.2014
  Dega e Kujdesit Paresor Korce (1515) EURODENTA Korçe 200,000 2014-07-09 2014-07-10 17210130092014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013009 DR.SHENDETIT PUBLIK KORCE FAT.337 ILACE DHE MAT.MJEKIMI
  Drejtoria e shendetit publik Devoll (1505) EURODENTA Devoll 81,874 2014-06-06 2014-06-06 7110130272014 Ilaçe dhe materiale mjeksore DREJTORIA E SHENDETIT PUBLIK DEVOLL PER EURODENTA PER MATERJALE MJEKSORE
  Drejtoria e shendetit publik Pogradec (1529) EURODENTA Pogradec 198,648 2014-05-15 2014-05-16 9610130411014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013041 DREJ E SHENDETIT PUBLIK LIK FAT= 12944459 DT 09.04.2014
  Drejtoria e shendetit publik Kavaje (3513) EURODENTA Kavaje 299,880 2014-04-24 2014-04-25 5510130302014 Ilaçe dhe materiale mjeksore DSHP LIKUIDIM FAT 422 DT 31.03.2014 MATERIALE MJEKSORE
  Drejtoria e shendetit publik Kavaje (3513) EURODENTA Kavaje 13,600 2014-04-24 2014-04-25 5410130302014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale DSHP LIKUIDIM FAT 370 DT 24.03.2014 TE TJERA MATERIALE PER KLINIKA DENTARE
  Drejtoria e shendetit publik Kavaje (3513) EURODENTA Kavaje 68,000 2014-04-10 2014-04-11 47 10130302014 Materiale dhe pajisje labratorik e te sherbimit publik DSHP LIKUJDIM FAT 370 DT 24.03.2014 NR SERIAL 112944370
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >