Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  All DONALDA KELLEZI All 240,199.00 12 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Qarku Korçe (1515) DONALDA KELLEZI Korçe 23,000 2014-12-22 2014-12-23 35220150012014 Shpenzime per aktivitete sociale per personelin K QARKUT FAT 171 DT 10.12.2014 KURORA ME LULE
  Drejtoria Mbeshtetese e Arsimit Bashkia Korce (1515) DONALDA KELLEZI Korçe 20,000 2014-12-19 2014-12-23 35921220172014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale ND.SHERBIMEVE MBESHTETESE E ARSIMIT KORCE BLERJE TULLUMBACE ME HELIUM PER PROJEKTIN E BASHKIESE FAT.73 DT 20.11.14
  Qendra Ekonomike Kultures (1515) DONALDA KELLEZI Korçe 24,000 2014-11-25 2014-11-26 26321220072014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme QENDRA E ARTIT DHE KULTURES KORCE FAT.72 BUQETA ME LULE
  Drejtoria Mbeshtetese e Arsimit Bashkia Korce (1515) DONALDA KELLEZI Korçe 20,000 2014-09-25 2014-09-26 25021220172014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale ND.SHERBIMEVE MBESHTETESE E ARSIMIT KORCE DEKOR PER KAMPIN VEROR FAT.67 DT 05.09.14
  Drejtoria Vendore e Policise Korce (1515) DONALDA KELLEZI Korçe 10,000 2014-08-21 2014-08-22 18510160292014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1016029 DR.POLICISE KORCE FAT.51 KURORA ME LULE
  Dega e Thesarit Korce (1515) DONALDA KELLEZI Korçe 24,999 2014-08-18 2014-08-19 12610100152014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale DEGA E THESARIT KORCE MATERIALE SPECIALE (LULE) LIK FAT NR.64 DT.15.08.14
  Qarku Korçe (1515) DONALDA KELLEZI Korçe 33,200 2014-07-24 2014-07-25 18520150012014 Shpenzime per aktivitete sociale per personelin K.QARKUT KORCE FAT.59 KURORA ME LULE
  Drejtoria Vendore e Kufirit dhe Migracionit Korce (1515) DONALDA KELLEZI Korçe 5,000 2014-07-21 2014-07-21 11410161052014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme DR.RAJ.KUFIRI-MIGRACIONI KORCE FAT.52 KURORA ME LULE
  Qendra Ekonomike Kultures (1515) DONALDA KELLEZI Korçe 19,500 2014-07-11 2014-07-14 13721220072014 Sherbime te printimit dhe publikimit QENDRA E ARTIT DHE KULTURES KORCE FAT.57 BUQETA ME LULE
  Drejtoria Mbeshtetese e Arsimit Bashkia Korce (1515) DONALDA KELLEZI Korçe 20,000 2014-06-11 2014-06-12 14221220172014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale ND.SHERBIMEVE MBESHTETESE E ARSIMIT KORCE KARAFILA PER 7-MARSIN FAT.43 DT 10.03.14
  Qendra Ekonomike Kultures (1515) DONALDA KELLEZI Korçe 20,000 2014-03-13 2014-03-17 4021220072014 Sherbime te printimit dhe publikimit QENDRA E ARTIT DHE KULTURES KORCE FAT.40 BUQETA ME LULE
  Qarku Korçe (1515) DONALDA KELLEZI Korçe 20,500 2014-01-27 2014-01-27 1720150012014 Unspecified K QARKUT AKTIVITET(KURORA ME LULE) FAT 37 DT 10.12.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >