Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  All CALZATURIFICIO ADELCHI SH.P.K All 31,350,018.00 8 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Zyra e Punes Shkoder (3333) CALZATURIFICIO ADELCHI SH.P.K Shkoder 38,798 2014-12-22 2014-12-23 58310250332014 Subvencion per te nxitur punesimin (Paga) 1025033 ZYRA PUNES SHKODER NXITJE PUNESIMI PAGE, SIG SHENDETESOR, KOSTO TRAJNIMI
  Zyra e Punes Shkoder (3333) CALZATURIFICIO ADELCHI SH.P.K Shkoder 38,792 2014-11-24 2014-11-25 48210250332014 Subvencion per te nxitur punesimin (Paga) 1025033 ZYRA PUNES SHKODER NXITJE PUNESIMI PAGE , SIG SHENDETESOR E KOSTO TRAJNIMI PER 2 PERSONA
  Zyra e Punes Shkoder (3333) CALZATURIFICIO ADELCHI SH.P.K Shkoder 38,798 2014-11-12 2014-11-12 41410250332014 Subvencion per te nxitur punesimin (Paga) ZYRA E PUNES NXITJE PUNESIMI
  Zyra e Punes Shkoder (3333) CALZATURIFICIO ADELCHI SH.P.K Shkoder 38,798 2014-09-24 2014-09-24 28910250332014 Subvencion per te nxitur punesimin (Paga) 1025033 ZYRA PUNES SHKODER NXITJE PUNESIMI PAGESE PAGE, SIG SHENDETESOR, KOSTO TRAJNIMI
  Drejtoria Rajonale Tatimore Shkoder (3333) CALZATURIFICIO ADELCHI SH.P.K Shkoder 2,200,000 2014-09-19 2014-09-19 4310100732014 TVSH mbi mallrat dhe sherbimet brenda vendit DREJ RAJONALE TATIMORE RIMBURSIM TVSH VITI 2014
  Drejtoria Rajonale Tatimore Shkoder (3333) CALZATURIFICIO ADELCHI SH.P.K Shkoder 13,991,000 2014-09-19 2014-09-19 4410100732014 TVSH mbi mallrat dhe sherbimet brenda vendit DREJ RAJONALE TATIMORE RIMBURSIM TVSH VITI 2014
  Zyra e Punes Shkoder (3333) CALZATURIFICIO ADELCHI SH.P.K Shkoder 75,832 2014-09-08 2014-09-09 24510250332014 Subvencion per te nxitur punesimin (Paga) ZYRA E PUNESIMIT SHKODER NXITJE PUNESIMI PAGA, SIG SHENDETESORE KOSTO TRAJNIMI
  Drejtoria Rajonale Tatimore Shkoder (3333) CALZATURIFICIO ADELCHI SH.P.K Shkoder 14,928,000 2014-05-21 2014-05-21 2210100732014 Shpenzime te tjera te jashtzakonshme per pagesen e detyrimeve te prapambetura te rimbursimit te TVSH DREJ RAJONALE TATIMORE SHKODER RIMBURSIM TVSH
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >