Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  All BESA 3- 2006 All 30,743,780.00 7 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) BESA 3- 2006 Shkoder 1,076,960 2014-12-29 2014-12-29 37910060772014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj drej rajonit verior likuj fat nr 87757238 dt 06.11.2013,87757242 dt 02.12.2013
  Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) BESA 3- 2006 Shkoder 779,520 2014-12-19 2014-12-22 34410060772014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj DREJ RAJONIT VERIOR LIKUJ FAT NR 14089968 DT 05.12.2014
  Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) BESA 3- 2006 Shkoder 779,520 2014-12-03 2014-12-03 29910060772014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj DREJ RAJONIT VERIOR LIKUJ FAT NR 1408996 DT 05.11.2014
  Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) BESA 3- 2006 Shkoder 11,907,780 2014-11-05 2014-11-06 23310060772014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj drfej rajonit verior likuj fat nr 14089956,1408958,14089960,1408996 14089964 dt 06.06.2014,03.07.2014,06.08.2014,04.09.2014,01.10.2014
  Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) BESA 3- 2006 Shkoder 10,000,000 2014-06-24 2014-06-25 13310060772014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj DREJ RAJONIT VERIOR LIKUJ FAT NR 14089951,08.04.2014,877757249 DT 04.03.2014,14089953 DT 02.05.2014,14089956 DT 06.06.2014
  Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) BESA 3- 2006 Shkoder 4,441,280 2014-05-07 2014-05-08 6810060772014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj DREJ RAJONALE VERIOR SHKODER LIKUJ FAT NR 87757249 DT 04.03.2014
  Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) BESA 3- 2006 Shkoder 1,758,720 2014-04-23 2014-04-24 4610060772014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj DREJ RAJONIT VERIOR LIKUJ FAT NR 87757244,87757246 03.01.2014,05.02.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >