Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  All B & T SHOES All 5,070,193.00 7 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Zyra e Punes Shkoder (3333) B & T SHOES Shkoder 170,085 2014-10-23 2014-10-24 36910250332014 Subvencion per te nxitur punesimin (Paga) zyra e punes nxitje punesimi page sig shoq kosto trajnimi
  Drejtoria Rajonale Tatimore Shkoder (3333) B & T SHOES Shkoder 3,497,000 2014-07-29 2014-07-30 3310100732014 Shpenzime te tjera te jashtzakonshme per pagesen e detyrimeve te prapambetura te rimbursimit te TVSH DREJ RAJONALE TATIMORE SHKODER RIMBURSIM TVSH
  Zyra e Punes Shkoder (3333) B & T SHOES Shkoder 278,806 2014-07-07 2014-07-08 13010250332014 Subvencion per te nxitur punesimin (Paga) ZYRA PUNESPAGESE PAGA E SIGURIME SHOQERORE
  Zyra e Punes Shkoder (3333) B & T SHOES Shkoder 251,332 2014-05-27 2014-05-28 9910250332014 Subvencion per te nxitur punesimin (Paga) zyra punes subvencion PRILL 2014
  Zyra e Punes Shkoder (3333) B & T SHOES Shkoder 298,161 2014-05-09 2014-05-09 8410250332014 Subvencion per te nxitur punesimin (Paga) zyra punes paga sig.shendetesore
  Zyra e Punes Shkoder (3333) B & T SHOES Shkoder 380,949 2014-03-25 2014-03-25 5510250332014 Subvencion per te nxitur punesimin (Paga) zyra e punes shkoder paga sigurime subvencion
  Zyra e Punes Shkoder (3333) B & T SHOES Shkoder 193,860 2014-03-20 2014-03-21 4710250332014 Subvencion per te nxitur punesimin (Paga) ZYRA E PUNESIMIT SHKODER NXITJE PUNESIMI
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >