Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  All AMOS OIL All 19,420,500.00 7 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Drejtoria E Konvikteve (3535) AMOS OIL Tirane 1,186,000 2014-11-26 2014-11-27 24721011132014 Karburant dhe vaj Drejt Konvikt lik nafte kont vazhdim nr 404 dt 12.08.2014 fat nr 11630482 dt 21.11.2014 fh nr 10 dt 21.11.2014
  Drejtoria E Konvikteve (3535) AMOS OIL Tirane 1,780,000 2014-10-27 2014-10-28 21521011132014 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Drejt Konvikt lik nafte per ngrohje,kont vazhdim nr 404 dt 12.08.2014 fat 11630471 dt 24.10.2014,fh nr 7 dt 24.10.2014
  Drejtoria Metrologjise e Kalibrimit (3535) AMOS OIL Tirane 15,000,000 2014-10-14 2014-10-15 29710041092014 Garanci te tjera, te vitit vazhdim,Te Dala 231 DPM autolaborator,up nr 11 dt 30.06.2014,njofti fit nr 3938 dt 29.08.2014,kontrate dt 29.09.2014,fat nr 89 dt 14.10.2014,seri 11630469,pv i marrjese ne dorezim dt 14.10.2014
  Drejtoria E Konvikteve (3535) AMOS OIL Tirane 184,000 2014-09-23 2014-09-24 17621011132014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Drejt Konvikt NAFTE UP 398 DT 08.08.14 PV 11.08.2014 NJOF FIT 403 DT 12.08.14 KONT 404 DT 12.08.14 FAT 08414495 DT 13.08.14 FH 4 DT 13.08.14
  Drejtoria E Konvikteve (3535) AMOS OIL Tirane 192,500 2014-09-23 2014-09-24 17721011132014 Paga baze Drejt Konvikt NAFTE UP 398 DT 08.08.14 PV 11.08.2014 NJOF FIT 403 DT 12.08.14 KONT 404 DT 12.08.14 FAT 11630457 DT 13.09.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >