Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  All All All 13,137,102.00 20 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Komuna Lazarat (1111) TIRANA BANK Gjirokaster 90,000 2014-12-24 2014-12-26 15324490012014 Kompesim per leje lindje 2449001 KOMUNA LAZARAT shperblim lindje shkurt-shtator 2014.nr e CEKUT 0000764 dt 24.012.2014 shero Basho nr 031448564.liste pagese
  Komuna Dropull I Siperm (1111) TIRANA BANK Gjirokaster 60,000 2014-12-12 2014-12-15 24324530012014 Kompesim per leje lindje 2453001 KOMUNA VRISERA SHPERBLIM LINDJE, LISTE PAGESE
  Komuna Bushat (3333) BANKA KOMBETARE TREGTARE Shkoder 640,000 2014-12-12 2014-12-15 28827640012014 Kompesim per leje lindje KOMUNA BUSHAT shperblim lindje
  Komuna Gjepalaj (0707) POSTA SHQIPTARE SH.A Durres 120,000 2014-12-12 2014-12-12 22023670012014 Kompesim per leje lindje TDO 0707 KOMUNA GJEPALAJ 2367001/SHP. LINDJE
  Komuna Fajze (1812) POSTA SHQIPTARE SH.A Has 110,000 2014-12-11 2014-12-12 11424610012014 Kompesim per leje lindje 1812 kom fajza ,sa likujdojme shperblime lindje
  Komuna Fier-Shegan (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 230,000 2014-12-11 2014-12-12 26326030012014 Kompesim per leje lindje 2603001 Komuna Fier Shegan, Sa xhirojme ne llogari per likujd. te shperblimit te 46 femijeve te lindur sipas listepageses
  Komuna Kukur (0810) RAIFFEISEN BANK SH.A Gramsh 110,110 2014-12-10 2014-12-10 25124320012014 Kompesim per leje lindje 2432001 Sa paguar shperblim lindje çeku Perparim Senko nr.identiteti.G40310020O dhe komsion 110 bankar nga Komuna Kukur
  Komuna Kodovjak (0810) RAIFFEISEN BANK SH.A Gramsh 140,140 2014-12-10 2014-12-10 30024310012014 Kompesim per leje lindje 2431001 Sa paguar çeku nr.00396558 Fidarije Madhi nr.identiteti.F95628020F nga Komuna Kodovjat
  Komuna Pishaj (0810) RAIFFEISEN BANK SH.A Gramsh 290,290 2014-12-10 2014-12-10 53324300012014 Kompesim per leje lindje 2430001 Sa paguar shperblim lindje çeku Adelina Driza nr.identeteti.025887139 dhe 290 komis bankar nga Komuna Pishaj
  Komuna Shupenze (0603) POSTA SHQIPTARE SH.A Bulqize 210,000 2014-12-05 2014-12-05 12723180012014 Kompesim per leje lindje KOMUNA SHUPENZE (2318001) likujdim shperblim lindje 2011.
  Bashkia Cerrik (0808) BANKA CREDINS Elbasan 310,000 2014-12-05 2014-12-05 46621100012014 Kompesim per leje lindje shperblim lindje Luljeta Mataj Bashkia Cerrik
  Komuna Golem (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 200,000 2014-12-04 2014-12-05 17026020012014 Kompesim per leje lindje 2602001 Komuna Golem, Sa xhirojme ne llogari per likujd. shperblim lindje per 40 femije te lindur sipas ligjit nr:10129, dt:11.05.2009
  Komuna Berdice (3333) POSTA SHQIPTARE SH.A Shkoder 300,000 2014-12-05 2014-12-05 16227650012014 Kompesim per leje lindje KOMUNA BERDICE SHPERBLIME LINDJE
  Komuna Tunje (0810) RAIFFEISEN BANK SH.A Gramsh 35,000 2014-12-03 2014-12-04 25624360012014 Kompesim per leje lindje 2436001 Sa pagaur çeku nr.00396556 Dane Basha nr.identiteti Z0044399 shperblim lindje nga Komuna Tunje
  Komuna Maminas (0707) POSTA SHQIPTARE SH.A Durres 145,000 2014-12-03 2014-12-03 21823700012014 Kompesim per leje lindje 0707 KOMUNA MAMINAS 2370001 SHPERBLIM LINDJE BORDERO
  Komuna Tregan (0808) BANKA CREDINS Elbasan 145,000 2014-12-02 2014-12-03 17523990012014 Kompesim per leje lindje Komuna Tregan shperblim lindje Reis Kycyku 030511499
  Komuna Qerret (3330) POSTA SHQIPTARE SH.A Puke 100,000 2014-12-02 2014-12-03 22627150012014 Kompesim per leje lindje komuna qerret puke kodi 2715001 shperblim lindje 2014
  Komuna Katundi I Ri (0707) POSTA SHQIPTARE SH.A Durres 395,000 2014-12-02 2014-12-02 20223680012014 Kompesim per leje lindje 0707 KOM. KATUNDI RI 2368001 SHPERBLIM LINDJE BORDERO DT 1.12.2014
  Komisariati i Policise Tropoje (1836) RAIFFEISEN BANK SH.A Tropoje 4,733,131 2014-05-02 2014-05-02 3710160552014 Kompesim per leje lindje Komisareiati Policise Tropoje, paga te muajt prill 2014 sipas permbledhses dhe liste-pageses perkatese
  Komisariati i Policise Tropoje (1836) RAIFFEISEN BANK SH.A Tropoje 4,773,431 2014-04-02 2014-04-02 2710160552014 Kompesim per leje lindje Komisareiati Policise Tropoje, paga te muajt mars 2014 sipas permbledhses dhe liste-pageses perkatese
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >