Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Administrata Kopshte Cerdhe (3333) / Drejtoria Ekonomike e Arsimit (3535) All All 53,673,534.00 157 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Administrata Kopshte Cerdhe (3333) / Drejtoria Ekonomike e Arsimit (3535) UJESJELLES QYTETI SHKODER Shkoder 998,632 2014-05-23 2014-05-23 5621410102014 Uje 2141010 administrata arsimit, ft 3195005-10, 3195053-70, 3194978-83, 3195082/3, 3195092, prill 2014
  Administrata Kopshte Cerdhe (3333) / Drejtoria Ekonomike e Arsimit (3535) GLODIAN MISRI Shkoder 110,000 2014-05-23 2014-05-23 5421410102014 Sherbime te printimit dhe publikimit 2141010 administrata arsimit, ft 015092 dt 19.05.2014
  Administrata Kopshte Cerdhe (3333) / Drejtoria Ekonomike e Arsimit (3535) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Shkoder 22,023 2014-05-23 2014-05-23 5721410102014 Shpenzime te tjera transporti 2141010 administrata arsimit, ft 112201098 dt 22.05.2014
  Administrata Kopshte Cerdhe (3333) / Drejtoria Ekonomike e Arsimit (3535) MARIJE SHKAMBI Shkoder 1,591,005 2014-05-07 2014-05-08 4721410102014 Sherbim per ngrohje administrata kopshte cerdhe ft 6064105 dt 30.12.2013
  Administrata Kopshte Cerdhe (3333) / Drejtoria Ekonomike e Arsimit (3535) BANKA E TIRANES Shkoder 1,678,169 2014-05-02 2014-05-05 4321410102014 Paga baze ADMINISTRATA KOPSHTE CERDHE PAGA PRILL 2014
  Administrata Kopshte Cerdhe (3333) / Drejtoria Ekonomike e Arsimit (3535) BANKA E TIRANES Shkoder 354,347 2014-05-02 2014-05-05 4621410102014 Kompensim papunesie per personat e siguruar ADMINISTRATA KOPSHTE CERDHE PAGESE PAPUNSIE
  Administrata Kopshte Cerdhe (3333) / Drejtoria Ekonomike e Arsimit (3535) BANKA E TIRANES Shkoder 8,000 2014-05-02 2014-05-05 4521410102014 Te tjera transferta tek individet ADMINISTRATA KOPSHTER CERDHE KOMPENSIM NR PERSONAVE 5
  Administrata Kopshte Cerdhe (3333) / Drejtoria Ekonomike e Arsimit (3535) STUDIO PERMBARIMORE L.D.C. Shkoder 13,500 2014-05-02 2014-05-05 4421410102014 Shtese page per funksionin ADMINISTRATA KOPSHTE CERDHE NDALESE PAGE
  Administrata Kopshte Cerdhe (3333) / Drejtoria Ekonomike e Arsimit (3535) UJESJELLES QYTETI SHKODER Shkoder 932,020 2014-04-22 2014-04-22 PT3821410102014 Uje 2141010 administrata arsimit,fature 478-495-403-408-391-395-507-508-517-430-435 31.03.2014
  Administrata Kopshte Cerdhe (3333) / Drejtoria Ekonomike e Arsimit (3535) CEZ SHPERNDARJE Shkoder 955,488 2014-04-22 2014-04-22 3721410102014 Elektricitet 2141010 administrata arsimit, kontrate a030011-a036473 mars 2014
  Administrata Kopshte Cerdhe (3333) / Drejtoria Ekonomike e Arsimit (3535) BANKA E TIRANES Shkoder 1,675,878 2014-04-02 2014-04-02 32214100102014 Shtese page per vjetersi ne pune administrata kopshte cerdhe paga 63 persona
  Administrata Kopshte Cerdhe (3333) / Drejtoria Ekonomike e Arsimit (3535) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Shkoder 2,950 2014-04-02 2014-04-02 3521410102014 Shpenzime te tjera transporti administrata arsim kopshte, ft 12980390dt 31.03.2014
  Administrata Kopshte Cerdhe (3333) / Drejtoria Ekonomike e Arsimit (3535) STUDIO PERMBARIMORE L.D.C. Shkoder 13,500 2014-04-02 2014-04-02 332141010214 Shtese page per funksionin administrata kopshte cerdhe ndalese page vendim nr 7183 dt 13.06.2013 (suela bishanaku)
  Administrata Kopshte Cerdhe (3333) / Drejtoria Ekonomike e Arsimit (3535) BANKA E TIRANES Shkoder 6,000 2014-04-02 2014-04-02 3521410102014 Te tjera transferta tek individet administrata kopshte cerdhe kompensime 4 persona
  Administrata Kopshte Cerdhe (3333) / Drejtoria Ekonomike e Arsimit (3535) BANKA E TIRANES Shkoder 376,547 2014-04-02 2014-04-02 3421410102014 Kompensim papunesie per personat e siguruar administrata arsim kopshte, pagese liste pritje 16 persona
  Administrata Kopshte Cerdhe (3333) / Drejtoria Ekonomike e Arsimit (3535) UJESJELLES QYTETI SHKODER Shkoder 946,732 2014-03-20 2014-03-21 3121410102014 Uje 2141010 administrata arsimit,fature 314873-877/885-890/9912-917/960-977/989-999 shkurt 2014
  Administrata Kopshte Cerdhe (3333) / Drejtoria Ekonomike e Arsimit (3535) UJESJELLES QYTETI SHKODER Shkoder 975,544 2014-03-20 2014-03-21 3021410102014 Uje 2141010 administrata arsimit,fature 3126528-532/540-572/615-654 janar 2014
  Administrata Kopshte Cerdhe (3333) / Drejtoria Ekonomike e Arsimit (3535) CEZ SHPERNDARJE Shkoder 1,295,690 2014-03-20 2014-03-21 2921410102014 Elektricitet 2141010 administrata arsimit, kontrate a030011-a037034 shkurt 2014
  Administrata Kopshte Cerdhe (3333) / Drejtoria Ekonomike e Arsimit (3535) CEZ SHPERNDARJE Shkoder 927,887 2014-03-20 2014-03-21 2821410102014 Elektricitet 2141010 administrata arsimit, kontrate a030011-a036473 janar 2014
  Administrata Kopshte Cerdhe (3333) / Drejtoria Ekonomike e Arsimit (3535) MELA Sh.p.k Shkoder 41,888 2014-03-17 2014-03-18 22214101002014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh,Te Dala 2141010 administrata arsimit 5%garanci punimesh