Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Qendra Ekonomike Arsimit (0217) All All 39,937,007.00 545 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Qendra Ekonomike Arsimit (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuçove 146,778 2014-12-03 2014-12-03 59321240092014 Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga te qendres ekonomike te arsimit kod.2124009
  Qendra Ekonomike Arsimit (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuçove 479,522 2014-12-03 2014-12-03 59221240092014 Shtese page per funksionin pagese paga te qendres ekonomike te arsimit kod.2124009
  Qendra Ekonomike Arsimit (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuçove 88,474 2014-12-03 2014-12-03 59421240092014 Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga te qendres ekonomike te arsimit kod.2124009
  Qendra Ekonomike Arsimit (0217) START CO Kuçove 143,556 2014-11-27 2014-12-01 57621240092014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim shpenzime per detergjente qendra ekonomike arsimit kod.2124009 fat.17950203
  Qendra Ekonomike Arsimit (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuçove 5,112 2014-11-27 2014-12-01 58721240092014 Uje pagese uji muaji tetor 2014 qendra ekonomike arsimit kod.2124009 nr.kontrate12360462
  Qendra Ekonomike Arsimit (0217) ALBTELEKOM SH.A. Kuçove 2,138 2014-11-27 2014-12-01 58921240092014 Sherbime telefonike pagese telefoni muaji tetor 2014 qendra ekonomike arsimit kod.2124009 fat.718780629 nr.klient.310001831376
  Qendra Ekonomike Arsimit (0217) START CO Kuçove 193,120 2014-11-27 2014-12-01 57921240092014 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat shpenzime per ushqime qendra ekonomike arsimit kod.2124009 fat.17950166
  Qendra Ekonomike Arsimit (0217) START CO Kuçove 128,747 2014-11-27 2014-12-01 58021240092014 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat shpenzime per ushqime qendra ekonomike arsimit kod.2124009 fat.17950166
  Qendra Ekonomike Arsimit (0217) START CO Kuçove 153,313 2014-11-27 2014-12-01 57721240092014 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat shpenzime per ushqime qendra ekonomike arsimit kod.2124009 fat.17950165
  Qendra Ekonomike Arsimit (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuçove 5,982 2014-11-27 2014-12-01 58221240092014 Uje pagese uji muaji tetor 2014 qendra ekonomike arsimit kod.2124009 nr.kontrate12360458
  Qendra Ekonomike Arsimit (0217) START CO Kuçove 98,460 2014-11-27 2014-12-01 57521240092014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim shpenzime per detergjente qendra ekonomike arsimit kod.2124009 fat.17950203
  Qendra Ekonomike Arsimit (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuçove 6,678 2014-11-27 2014-12-01 58821240092014 Uje pagese uji muaji tetor 2014 qendra ekonomike arsimit kod.2124009 nr.kontrate12360457
  Qendra Ekonomike Arsimit (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuçove 8,940 2014-11-27 2014-12-01 58521240092014 Uje pagese uji muaji tetor 2014 qendra ekonomike arsimit kod.2124009 nr.kontrate12360444
  Qendra Ekonomike Arsimit (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuçove 35,562 2014-11-27 2014-12-01 58121240092014 Uje pagese uji muaji tetor 2014 qendra ekonomike arsimit kod.2124009 nr.kontrate12360454
  Qendra Ekonomike Arsimit (0217) START CO Kuçove 102,209 2014-11-27 2014-12-01 57821240092014 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat shpenzime per ushqime qendra ekonomike arsimit kod.2124009 fat.17950165
  Qendra Ekonomike Arsimit (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuçove 4,938 2014-11-27 2014-11-27 58621240092014 Uje pagese uji muaji tetor 2014 qendra ekonomike arsimit kod.2124009 nr.kontrate12360466
  Qendra Ekonomike Arsimit (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuçove 4,600 2014-11-27 2014-11-27 59121240092014 Sherbime te tjera pagese kthim kuote qendra ekonomike arsimit kod.2124009
  Qendra Ekonomike Arsimit (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuçove 5,286 2014-11-27 2014-11-27 58421240092014 Uje pagese uji muaji tetor 2014 qendra ekonomike arsimit kod.2124009 nr.kontrate12360461
  Qendra Ekonomike Arsimit (0217) ALPHA BANK -- ALBANIA Kuçove 3,000 2014-11-27 2014-11-27 59021240092014 Sherbime te tjera pagese kthim kuote qendra ekonomike arsimit kod.2124009
  Qendra Ekonomike Arsimit (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuçove 5,112 2014-11-27 2014-11-27 58321240092014 Uje pagese uji muaji tetor 2014 qendra ekonomike arsimit kod.2124009 nr.kontrate12360459