Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Qendra Kombtare e Kinematografise (3535) All All 102,183,150.00 174 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Qendra Kombtare e Kinematografise (3535) BANKA CREDINS Tirane 508,690 2014-08-01 2014-08-01 110105700120141 Paga baze 600,Qendra komb kinemat paga korrrik 2014,list pagese 2014,np 9/9,1 me kontrate
  Qendra Kombtare e Kinematografise (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 264 2014-07-16 2014-07-17 10810570012014 Posta dhe sherbimi korrier 602,Qendra komb kinemat finan post,fat 11510779 d 26/6/14
  Qendra Kombtare e Kinematografise (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 1,200 2014-07-16 2014-07-17 10910570012014 Uje 602,Qendra komb kinemat finan uji,kontr 359419,fat 1406-359419-1-1 d d 25/6/14
  Qendra Kombtare e Kinematografise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 14,762 2014-07-16 2014-07-17 10710570012014 Sherbime telefonike 602,Qendra komb kinemat ,tel,fat 71798894 qershor 2014
  Qendra Kombtare e Kinematografise (3535) SIGMA VIENNA INSURANCE GROUP Tirane 17,100 2014-07-14 2014-07-15 10410570012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Qendra komb kinemat sig up 8.7.2014 pv 9.7.2014 f 12.7.2014
  Qendra Kombtare e Kinematografise (3535) BANKA CREDINS Tirane 750 2014-07-07 2014-07-08 10310570012014 Udhetim i brendshem 602,Qendra komb kinemat dieta,urdher 219 d 16/6/14,list pagese 2014
  Qendra Kombtare e Kinematografise (3535) JAKLID GAÇE Tirane 600,000 2014-07-02 2014-07-03 10210570012014 Transferta per Albafilm Qendra komb kinemat finan projekti "Demokr.Perballe.Dikt"kesti 2,kontrate nr 297 dt 01.08.2011,kontrate nr 403 dt 25.11.2013
  Qendra Kombtare e Kinematografise (3535) BANKA CREDINS Tirane 508,493 2014-07-01 2014-07-01 101105700120141 Paga baze 600,Qendra komb kinemat paga,qershor 2014,list pagese 2014,np 9/9,1 me kontrate
  Qendra Kombtare e Kinematografise (3535) BANKA CREDINS Tirane 10,250 2014-06-23 2014-06-24 10110570012014 Udhetim i brendshem Qendra komb kinemat dieta sh 16.6.2014 lp 23.6.2014
  Qendra Kombtare e Kinematografise (3535) C.C.S. Tirane 397,920 2014-06-23 2014-06-24 10010570012014 Transferta per Albafilm Qendra komb kinemat finan projekti k 3.40.2014 vendim 19.3.2014 fat 19.6.2014 s 15692938
  Qendra Kombtare e Kinematografise (3535) BANKA CREDINS Tirane 7,315 2014-06-18 2014-06-19 9910570012014 Sherbime telefonike 602,Qendra komb kinemat rimb tel,urdhr 165 d 21/4/14,list pagese 2014
  Qendra Kombtare e Kinematografise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 14,797 2014-06-18 2014-06-19 9810570012014 Sherbime telefonike 602,Qendra komb kinemat tel,klient 310001723749,fat maj 2014 s 717826310
  Qendra Kombtare e Kinematografise (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 36,400 2014-06-13 2014-06-16 9710570012014 Udhetim jashte shtetit Qendra komb kinemat ,bileta,up 12 d 9/6/14, ftof 9/6/14,njf 13/6/14,fat 419 d 13/6/14 s 6888842
  Qendra Kombtare e Kinematografise (3535) SKA - NDAL Tirane 300,000 2014-06-12 2014-06-13 9410570012014 Transferta per Albafilm Qendra komb kinemat finan projekti ALBANIA FILM COMMISION,KONTR 97 D 27/2/13,PV I KF 209 D 4/6/14
  Qendra Kombtare e Kinematografise (3535) ALBARENT Tirane 8,400 2014-06-10 2014-06-11 9310570012014 Shpenzime per qiramarrje mjetesh transporti 602,Qendra komb kinemat ,qera autojmeti,up 11 d 29/5/14,pv 29/5/14,fat 2521 d 5/6/14 s 15930001,
  Qendra Kombtare e Kinematografise (3535) ZIG - ZAG - FILM Tirane 30,000 2014-06-09 2014-06-10 9210570012014 Transferta per Albafilm Qendra komb kinemat libra kinemat v 19.3.2014 v 20.3.2014 f 25.4.2014
  Qendra Kombtare e Kinematografise (3535) BANKA CREDINS Tirane 280,600 2014-06-03 2014-06-04 9010570012014 Udhetim jashte shtetit Qendra komb kinemat dieta sh 02.06.2014 aut 21.3.2014 euro 2000 me kurs 140.3
  Qendra Kombtare e Kinematografise (3535) BANKA CREDINS Tirane 283,406 2014-06-03 2014-06-04 9110570012014 Sherbimet bankare Qendra komb kinemat pag k europ sh 06.03.2014 euro 2000 me kurs 140.3 transferte
  Qendra Kombtare e Kinematografise (3535) PRESTIGE SERVICE Tirane 4,000 2014-06-04 2014-06-04 8810570012014 Shpenzime te tjera transporti Qendra komb kinemat shp trans pv emergjence 29.5.2014 fat 29.5.2014 s 14685074
  Qendra Kombtare e Kinematografise (3535) PRESTIGE SERVICE Tirane 227,265 2014-06-04 2014-06-04 8610570012014 Shpenzime te tjera transporti Qendra komb kinemat shp trans pv emergjence 30.5.2014 f 2.6.204 nr 934 s 14685087