Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Shtepia e Foshnjes parashkollor Shkoder (3333) All All 16,482,589.00 96 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Shtepia e Foshnjes parashkollor Shkoder (3333) "DENIS -SH" Shkoder 300,000 2014-04-14 2014-04-14 3610250822014 Elektricitet 1025082 SHTEPIA E FEMIJES PARASHKOLLORE SHKODER fature nr 13866751-13868763 date 10.02.2014-31.03.2014
  Shtepia e Foshnjes parashkollor Shkoder (3333) RAIFFEISEN BANK SH.A Shkoder 135,653 2014-04-01 2014-04-01 3510250822014 Posta dhe sherbimi korrier 1025082 SHTEPIA E FEMIJES PARASHKOLLORE SHKODER paga
  Shtepia e Foshnjes parashkollor Shkoder (3333) BANKA CREDINS Shkoder 596,970 2014-04-01 2014-04-01 3410250822014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 1025082 SHTEPIA E FEMIJES PARASHKOLLORE SHKODER paga
  Shtepia e Foshnjes parashkollor Shkoder (3333) SHKODRA INTEL.TV Shkoder 29,778 2014-03-20 2014-03-20 3010250822014 Subvencion per te nxitur punesimin (Paga) SHTEPIA E FEMIJES PARASHKOLLORE SHKODER FAT 11312706,11312750, 13204852 DT. 31.12.2013, FAT. 13204816 DT. 17.02.2014
  Shtepia e Foshnjes parashkollor Shkoder (3333) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Shkoder 32,148 2014-03-20 2014-03-20 3210250822014 Pagese paaftesie SHTEPIA E FEMIJES PARASHKOLLORE SHKODER FAT 12046056 DT. 04.03.2014
  Shtepia e Foshnjes parashkollor Shkoder (3333) CEZ SHPERNDARJE Shkoder 196,474 2014-03-20 2014-03-20 2910250822014 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat 1025082 SHTEPIA E FEMIJES PARASHKOLLORE SHKODER FAT JANAR SHKURT 2014 KONTR. A030018
  Shtepia e Foshnjes parashkollor Shkoder (3333) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Shkoder 2,730 2014-03-20 2014-03-20 3310250822014 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat SHTEPIA E FEMIJES PARASHKOLLORE SHKODER FAT 12980364 DT. 04.03.2014
  Shtepia e Foshnjes parashkollor Shkoder (3333) SIGMA VIENNA INSURANCE GROUP Shkoder 25,520 2014-03-20 2014-03-20 3110250822014 Uje SHTEPIA E FEMIJES PARASHKOLLORE SHKODER FAT 1150109 DT. 14.03.2014
  Shtepia e Foshnjes parashkollor Shkoder (3333) UJESJELLES QYTETI SHKODER Shkoder 62,600 2014-03-20 2014-03-20 2810250822014 Libra dhe publikime profesionale SHTEPIA E FEMIJES PARASHKOLLORE SHKODER FAT 3126639 DT. 31.01.2014,3149984 DT. 28.02.2014
  Shtepia e Foshnjes parashkollor Shkoder (3333) RAIFFEISEN BANK SH.A Shkoder 156,783 2014-02-04 2014-02-05 1510250822014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes SHTEPIA E FEMIJES PARASHKOLLORE SHKODER PAGA
  Shtepia e Foshnjes parashkollor Shkoder (3333) BANKA CREDINS Shkoder 543,230 2014-02-04 2014-02-05 1410250822014 Shtese page per gradat ushtarake SHTEPIA E FEMIJES PARASHKOLLORE SHKODER PAGA
  Shtepia e Foshnjes parashkollor Shkoder (3333) UJESJELLES QYTETI SHKODER Shkoder 372,720 2014-01-28 2014-01-28 9 10250822014 Paga baze 1025082 SHTEPIA E FEMIJES PARASHKOLLORE SHKODER ft 2852513 31.01.2013-4068.27.02.2013 2896316-28.08.2013-2920280 25.04.2013-2942544 27.05.2013-2966445-07.1.07.2013-2988739-25.07.2013-3012399-30.08.2013-3034239-01.10.2014-3056620-26.10.2013
  Shtepia e Foshnjes parashkollor Shkoder (3333) BANKA CREDINS Shkoder 571,896 2014-01-13 2014-01-14 110250822014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune SHTEPIA E FEMIJES PARASHKOLLORE SHKODER PAGA