Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Dega e Thesarit Gjirokaster (1111) All All 6,034,766.00 95 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Dega e Thesarit Gjirokaster (1111) CEZ SHPERNDARJE Gjirokaster 3,897 2014-07-18 2014-07-21 6210100112014 Elektricitet 1010011 DEGA E THESARIT GJIROKASTER PAGES KONTRATA L45124 KODI I KLIENT GJ1L010030045124 NR FAT 612839468
  Dega e Thesarit Gjirokaster (1111) ALBTELEKOM SH.A. Gjirokaster 7,012 2014-07-16 2014-07-17 6110100112014 Sherbime telefonike 1010011 DEGA E THESARIT GJIROKASTER PAGES FAT 718037542, 718078362 qershor 2014
  Dega e Thesarit Gjirokaster (1111) RAIFFEISEN BANK SH.A Gjirokaster 14,200 2014-07-09 2014-07-10 6010100112014 Udhetim i brendshem 1010011 DEGA E THESARIT GJIROKASTER URDHER SHERBIME PRILL, QERSHOR 22.23-04.2014/ 10.11-06.2014 LISTE PAGESE
  Dega e Thesarit Gjirokaster (1111) POSTA SHQIPTARE SH.A Gjirokaster 1,572 2014-07-08 2014-07-08 5910100112014 Posta dhe sherbimi korrier 1010011 DEGA E THESARIT GJIROKASTER Pages posta fat nr 111 dt 30.06.2014 seria 11512077
  Dega e Thesarit Gjirokaster (1111) BANKA KOMBETARE TREGTARE Gjirokaster 50,093 2014-07-02 2014-07-02 5610100112014 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 1010011 DEGA E THESARIT GJIROKASTER PAGAT QERSHOR 2014, LISTE PAGESE
  Dega e Thesarit Gjirokaster (1111) RAIFFEISEN BANK SH.A Gjirokaster 110,751 2014-07-02 2014-07-02 5510100112014 Shtese page per vjetersi ne pune 1010011 DEGA E THESARIT GJIROKASTER PAGAT QERSHOR, LISTE PAGESE
  Dega e Thesarit Gjirokaster (1111) BANKA CREDINS Gjirokaster 88,902 2014-07-02 2014-07-02 5710100112014 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 1010011 DEGA E THESARIT GJIROKASTER PAGAT QERSHOR 2014, LISTE PAGES
  Dega e Thesarit Gjirokaster (1111) ALBTELEKOM SH.A. Gjirokaster 5,861 2014-06-16 2014-06-17 5410100112014 Sherbime telefonike 1010011 DEGA E THESARIT GJIROKASTER PAGES FAT MAJ 2014 NR 7110,3077 NR FAT 717869103, 717837945
  Dega e Thesarit Gjirokaster (1111) POSTA SHQIPTARE SH.A Gjirokaster 5,448 2014-06-05 2014-06-06 5210100112014 Posta dhe sherbimi korrier 1010011 DEGA E THESARIT GJIROKASTER PAges posta fat nr 86 dt 30.05.2014 seria 11516595
  Dega e Thesarit Gjirokaster (1111) RAIFFEISEN BANK SH.A Gjirokaster 110,751 2014-06-02 2014-06-02 4910100112014 Shtese page per vjetersi ne pune 1010011 DEGA E THESARIT GJIROKASTER pagat maj 2014 liste pagee
  Dega e Thesarit Gjirokaster (1111) BANKA CREDINS Gjirokaster 50,517 2014-06-02 2014-06-02 5110100112014 Paga baze 1010011 DEGA E THESARIT GJIROKASTER PAGAT MAJ 2014, LISTE PAGESE
  Dega e Thesarit Gjirokaster (1111) BANKA KOMBETARE TREGTARE Gjirokaster 88,478 2014-06-02 2014-06-02 5010100112014 Paga baze 1010011 DEGA E THESARIT GJIROKASTER PAGAT MAJ 2014, LISTE PAGESE
  Dega e Thesarit Gjirokaster (1111) RAIFFEISEN BANK SH.A Gjirokaster 7,100 2014-05-26 2014-05-27 4810100112014 Udhetim i brendshem 1010011 DEGA E THESARIT GJIROKASTER DIETA, LISTE PAGESE PRILL 2014
  Dega e Thesarit Gjirokaster (1111) CEZ SHPERNDARJE Gjirokaster 13,473 2014-05-14 2014-05-16 4710100112014 Elektricitet 1010011 DEGA E THESARIT GJIROKASTER PAGES KONTRAT ENERGJI PRILL 2014 KODI I KLIENTIT GJ1L010030045124 FAT DT 23.04.2014 KONTRATE DT L45124
  Dega e Thesarit Gjirokaster (1111) POSTA SHQIPTARE SH.A Gjirokaster 2,970 2014-05-14 2014-05-16 4610100112014 Posta dhe sherbimi korrier 1010011 DEGA E THESARIT GJIROKASTER PAGESA E POSTES PRILL 2014 FAT TATIMORE NR 79 DT 30.04.2014 NR SERIAL 11516588
  Dega e Thesarit Gjirokaster (1111) ALBTELEKOM SH.A. Gjirokaster 7,565 2014-05-15 2014-05-16 4510100112014 Sherbime telefonike 1010011 DEGA E THESARIT GJIROKASTER PAGES FAT TELEFONI PRILL 2014 NR FAT 717639669, 717681453
  Dega e Thesarit Gjirokaster (1111) DEGA TATIMEVE GJIROKASTER Gjirokaster 208,293 2014-05-05 2014-05-06 4410100112014 Te tjera transferta tek individet 1010011 DEGA E THESARIT GJIROKASTER VENDIME GJYQESORE, TATIM NE BURIM PER VANGJEL QIRJAZO , ODHISEA QIRJAZO
  Dega e Thesarit Gjirokaster (1111) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Gjirokaster 309,177 2014-05-05 2014-05-06 4210100112014 Te tjera transferta tek individet 1010011 DEGA E THESARIT GJIROKASTER VENDIM GJYQESORE VANGJEL QIRJAZO NR VEND 3870/4 DT 02.04.2014, LISTE PAGESE
  Dega e Thesarit Gjirokaster (1111) ALPHA BANK -- ALBANIA Gjirokaster 1,565,460 2014-05-05 2014-05-06 4310100112014 Te tjera transferta tek individet 1010011 DEGA E THESARIT GJIROKASTER VENDIM GJYQESOR ODHISEA QIRIAZO NR 3871/1 DT 02.04.2014 LISTE PAGES
  Dega e Thesarit Gjirokaster (1111) BANKA KOMBETARE TREGTARE Gjirokaster 50,617 2014-05-02 2014-05-02 3910100112014 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 1010011 DEGA E THESARIT GJIROKASTER PAGAT PRILL 2014