Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura paga neto pėr vitin 2017 si drejtore e Pėrgjithshme e Albcontrol, shuma 6 229 686 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesTė ardhura nga interesat kreditore, 685.98 euro.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė sė pagės nė Intesa Sanpaolo Bank ėshtė 1 908 737.2 lekė.
2) Gjendja e llogarisė bankare nė Credins Bank, pas kalimit nga llogaria e Intesa Sanpaolo Bank ėshtė 42 053.97 euro.
3) Gjendja e llogarisė bankare nė Credins Bank hapur nga shtetasi Sokol Balla, pėr llogari tė shpenzimeve tė fėmijėve ėshtė 469 849.28 lekė.
4) Gjendja e llogarisė bankare hapur nga shtetasi Sokol Balla - interesa bankare ėshtė 64.05 euro.
5) Gjendja e llogarisė bankare hapur nga shtetasi Sokol Balla - interesa bankare ėshtė 64.05 euro.
6) Gjendja cash ėshtė e njėjtė me atė tė deklaruar nė vitin 2013. Nė deklaratėn e vitit 2013 ka deklaruar si gjendje cash 127 000 euro plus 1 500 000 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka