Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


DEKLARIMI I PASURISĖ PAS LĖNIES SĖ DETYRĖSPASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga si anėtare e Kėshillit Bashkiak, Bashkia Tiranė, 346 800 lekė.
2) Tė ardhura nga paga si deputete, 436 557 lekė neto,
3) Tė ardhura nga honorare dhe dieta nga funksioni si deputete, 269 575 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshorti, Z. Salarjon Totaj, tė ardhura nga pagesa si anėtar i Kėshillit Mbikėqyrės 'AlbGaz" sh.a, 197 537 lekė.
2) Bashkėshorti, Z. Salarjon Totaj, tė ardhura nga shpėrblimi si pjesėmarrės nė Kėshillit Mbikėqyrės 'AlbGaz" sh.a, 239 085 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank, 34 014.91 lekė.
2) Gjendja cash, shtesė 2 000 euro.
3) Kartė krediti nė Raiffeisen Bank, detyrimi i mbetur pashlyer, 1 498 euro.
4) Bashkėshorti, Z. Salarjon Totaj, gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank, 24 062 lekė.
5) Bashkėshorti, Z. Salarjon Totaj, gjendja e llogarisė bankare nė Tirana Bank, 47 248.8 lekė.
6) Bashkėshorti, Z. Salarjon Totaj, gjendja e llogarisė bankare nė BKT, 565.96 lekė.
7) Bashkėshorti, Z. Salarjon Totaj, gjendja cash, shtesė, 500 000 lekė.
8) Bashkėshorti, Z. Salarjon Totaj, kredi bankare nė Raiffeisen Bank, marrė mė 14.04.2016 nė shumėn 1 120 000 lekė pėr 84 muaj. Detyrimi i shlyer pėr vitin 2017, shuma 365 168 lekė, detyrimi i mbetur pashlyer, 754 832.86 lekė.
9) Bashkėshorti, Z. Salarjon Totaj, kartė krediti nė Raiffeisen Bank, detyrimi i mbetur pashlyer 1 488 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka