Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME

PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Nuk u gjetėn tė dhėna pėr kėtė Subjekt

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2015
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura neto nga paga si Prokuror i Pėrgjithshėm nė shumė 1 873 095 (njė milion e tetėqind e shtatėdhjetė e tre mijė e nėntėdhjetė e pesė) lekė.
Tė ardhura nga Bonuse
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė Bordesh
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
Tė ardhura QiradhėnieTė ardhura neto nga qiradhėnia e njė pjesė tė banesės pėr vitin 2015 nė vlerėn 1 200 000 (njė milion e dyqind mijė) lekė.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individuale
Tė ardhurat nga Ortakėri/Aksione
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e Autorit
Tė ardhura nga Ēelje Trashėgimi
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja zonja Ardjana Llalla tė ardhura neto nga paga si Pėrgjegjėse Sektori pranė ISKSH nė vlerėn 961 145 (nėntėqind e gjashtėdhjetė e njė mijė e njėqind e dyzet e pesė) lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė Tretė
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Shtuar llogaria rrjedhėsi me 902 845 lekė.
2) shtuar llogaria rrjedhėse e zonjės Llalla me 20 000 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2015
Pėrshkrim shpenzimi