Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2015
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetPaga si anėtar i Gjykatės sė Lartė 1 576 316 (njė milion e pesėqind e shtatėdhjetė e gjashtė mijė e treqind e gjashtėmbėdhjetė) Lekė.
Tė ardhura nga BonusePagesė pėr pjesėmarrje vizitė studimore nė Gjykatėn e Luksemburgut 192 Euro,
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė Bordesh
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
Tė ardhura Qiradhėnie
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individuale
Tė ardhurat nga Ortakėri/Aksione
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e Autorit
Tė ardhura nga Ēelje Trashėgimi
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljarePaga e djalit zotit Ervin Bici si specialist jurist pranė Drejtorisė sė Pėrgjithshme e Thesarit nė Ministrinė e Financave 658 162 (shtatėqind e pesėdhjetė e tetė mijė njėqind e gjashtėdhjetė e dy) lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė Tretė
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraGjendje nė njė llogari bankare 262 419 (dyqind e gjashtėdhjetė e dy mijė e katėrqind e nėntėmbėdhjetė) Lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2015
Pėrshkrim shpenzimi