Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si gjyqtare pranė Gjykatės sė Lartė, 848 993 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesTė ardhura nga interesat e depozitave bankare, 270.79 euro.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshorti, z. Odhise Andrea, tė ardhura nga paga si kėshilltar pranė Kuvendit tė Shqipėrisė, 562 201 lekė.
2) Djali, z. Kristi Andrea, tė ardhura nga paga si administrator i shoqėrisė, GranitImport-AL sh.p.k Durrės, 1 147 330 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė, llogari page, 38 909 lekė.
2) Bashkėshorti, zoti Odhise Andrea, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė, llogari page 153 226 lekė.
3) Djali, z. Kristi Andrea, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė, llogari page 5 492 lekė.
4) Kredi bankare pėr blerje apartamenti nė Sarandė, marrė nė vitin 2007 me afat shlyerje 20 vjet, me kėst mujor 123.79 euro. Shuma e shlyer, 1 485.48 euro, detyrimi financiar i mbetur pashlyer 13 040.64 euro.
5) Bashkėshorti, kontratė huaje marrė nė dt. 14.07.2016 pėr kryerjen e investimeve nė bizneseve familjare, me afat shlyer deri nė datė 31.12.2016, por e pashlyer nė momentin e deklarimit, 50 000 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi

1) Paguar Kredi bankare gjatė vitit 2016 nė vlerėn 1485 euro, kredi e marrė pėr blerje apartamenti nė Sarandė, nė vitin 2007 me afat shlyerje 20 vjet, me kėst mujor 123.79 euro. detyrimi financiar i mbetur pashlyer 13 040.64 euro.
2) Bashkėshorti, kontratė huaje marrė nė dt. 14.07.2016 pėr kryerjen e investimeve nė bizneseve familjare, me afat shlyer deri nė datė 31.12.2016, por e pashlyer nė momentin e deklarimit, 50 000 euro.