Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016

Notice: Undefined index: Service-Factory in /home/spending/application/views/scripts/moneypower/view.phtml on line 363
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga neto, 1 566 456 lekė.
2) Tė ardhura nga pagesa e fondacionit "Slym Foundations" pėr trajnimin e gjyqtarėve pranė Shkollės sė Magjistraturės, 354 euro.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
1) Tė ardhura nga interesat bankare, 9 022.18 lekė.
2) Tė ardhura nga interesat e llogarive dhe depozitave, 991.34 euro.
Tė ardhura Qiradhėnie
1) Tė ardhura nga qiratė, 40 622 euro.
2) Tė ardhura nga qiratė, 2 958 000 lekė.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėTė ardhura nga shitja e njė apartamenti me sip. 67 m2 nė Kavajė, 22 000 euro.
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė, nė fillim viti ishte 4.68 euro, shtuar me 6 938.18 euro nga qiratė e paguara nga shoqėria Service-Factory shpk, gjendja nė fund tė vitit 6 942.86 euro.
2) Gjendja e llogarisė sė kursimit, pakėsuar me - 38.18 euro, gjendja nė fund tė vitit 0 euro.
3) Gjendja e llogarisė depozitė, shtuar me + 64.97 euro nga interesat, gjendja nė fund tė vitit 153 939 euro.
4) Gjendja e llogarisė bankare, shtuar me + 2 726 050 lekė nga tė ardhurat e qirave tė paguara nga "Instituti i Politikave Publike dhe Private si dhe njė qytetar sipas kontratave tė qirave, gjendja nė fund tė vitit gjendja ėshtė 3 594 3000 lekė.
5) Gjendja e llogarisė rrjedhėse, pakėsuar me - 325 274 lekė, gjendja nė fund tė vitit 41 787 lekė.
6) Gjendja e llogarisė bankare nė euro, llogari e ēelur gjatė vitit tė deklarimit ne fund tė vitit ėshtė zero, llogaria ėshtė hapur pėr tė arkėtuar ēmimin e shitjes apartament nė Kavajė, nė datėn 26. 07. 2016 janė derdhur 22 000 euro, kjo shumė ėshtė pakėsuar me - 22 000 euro.
7) Gjendja e llogarisė bankare, tė ardhura nga qiratė pakėsuar me - 41 841 euro, gjendja nė fund tė vitit 14 867 euro.
8) Gjendja e llogarisė rrjedhėse pakėsuar me - 749.93 lekė, gjendja nė fund tė vitit 100.79 lekė.
9) Gjendja e llogarisė bankare, pakėsuar me - 189 912.78 lekė, gjendja nė fund tė vitit 0 lekė.
10) Gjendja e llogarisė depozitė, shtuar me + 987.52 euro, tė ardhura nė vite nga shitblerje, qira apo lekė tė marra nga bankat e tjera, gjendja nė fund tė vitit 197.309 euro.
11) Gjendja e llogarisė sė kursimit, pakėsuar me - 8 166.38 euro, gjendja nė fund tė vitit 3.61 euro.
12) Gjendja e llogarisė bankare, pakėsuar me - 67 123.45 lekė, gjendja nė fund tė vitit 0 lekė.
13) Gjendja e llogarisė bankare, pakėsuar me - 4.47 dollarė, gjendja nė fund tė vitit 3 257 dollarė.
14) Gjendja e llogarisė rrjedhėse, pakėsuar me - 2 201.46 euro, gjendja nė fund tė vitit 0 euro.
15) Gjendja e llogarisė rrjedhėse, pakėsuar me - 9 113 euro, gjendja nė fund tė vitit 4 806.29 euro. Nė kėtė llogari derdhet vlera e qirasė nga shoqėria "Nordic Invesgtement".
16) Gjendja e llogarisė rrjedhėse, pakėsuar me - 373.06 euro, gjendja nė fund tė vitit 0 euro, llogaria ėshtė mbyllur.
17 ) Gjendja e llogarisė rrjedhėse, pakėsuar me - 320 282.70 lekė, gjendja nė fund tė vitit 0 lekė, llogaria ėshtė mbyllur.
18) Gjendja e llogarisė rrjedhėse, pakėsuar me - 2 508.89 dollarė, gjendja nė fund tė vitit 0 dollarė, llogaria ėshtė mbyllur.
19) Gjendja e llogarisė rrjedhėse, pakėsuar me - 17.25 CHF, franga zvicerane, gjendja nė fund tė vitit 0, llogaria ėshtė mbyllur.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Shpenzuar 58 704 euro si likuidim gjatė vitit 2016 pėrmes tre mandat pagesave kundrejt shoqėrisė sė ndėrtimit palė nė kontratė sipėrmarrje. Ky detyrim rrjedh nga Kontrata e Sipėrmarrjes me shoqėrinė e ndėrtimit nėnshkruar nė vitin 2012 dhe nga aneks shtesė kontrata e hartuar gjatė vitit 2016. Detyrimi i kėsaj kontrate dhe aneksit shtesė, nė datėn 31 dhjetor 2016 ėshtė 99 414 euro.