Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga neto si gjyqtar i Gjykatės sė Lartė, 1 566 462 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesTė ardhura nga interesat bankare tė njė depozite, 11 611 lekė.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e njė depozite kursimi nė njė bankė tė nivelit tė dytė, kursime nga paga ndėr vite, 20 000 euro.
2) Kartė krediti nė nė bankė tė nivelit tė dytė me limit 200 000 lekė, limiti i pa tėrhequr.
3) Bashkėjetuesja, zonja Sonila Toska, gjendja e llogarisė depozitė nė njė bankė tė nivelit tė dytė, tė ardhura familjare ndėr vite, 15 000 euro.
4) Bashkėjetuesja, zonja Sonila Toska, kartė krediti me limit 300 000 lekė, limiti i pa tėrhequr.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka