Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga, 1 566 462 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshTė ardhura si anėtar i bordit tė Zyra Administrimit tė Buxhetit Gjyqėsor, 42 782 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieTė ardhura nga qiraja, 20 400 euro.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, tė ardhura neto nga paga dhe shpėrblime nga puna nė Raiffeisen Bank, 4 901 733 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 54 138 lekė.
2) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 8 618 lekė.
3) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, tė ardhura nga qiraja, 20 100 euro.
4) Bashkėshortja, zonja Valbona Zeneli, gjendja e llogarisė bankare, 9 496 euro.
5) Bashkėshortja, zonja Valbona Zeneli, gjendja e llogarisė bankare, 1 564 633 lekė.
6) Bashkėshortja, zonja Valbona Zeneli, gjendja e llogarisė bankare, 160 952 lekė.
7) Gjendja e Fondit tė Investimit 6 720 900 lekė.
8) Gjendja e Fondit tė Investimit, 5 711 euro.
9) Gjendja e fondit tė pensionit vullnetar, 1 983 307 lekė.
10) Kredi bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė. Shuma e shlyer 6 479.86 euro principal + 85.13 euro interesa. Detyrimi financiar i pashlyer 104 908.2 euro.
11) Kredi bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė. Shuma e shlyer 4 207.95 euro. Detyrimi ėshtė shlyer plotėsisht.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka