Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2014
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga si anėtar i Gjykatės sė Lartė, 1595 860 lekė.
2) Tė ardhura si anėtar i KLD-sė, 112 200 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesTė ardhura nga interesa bankare, 12 657 lekė.
Tė ardhura Qiradhėnie
1) Tė ardhura nga qiraja e njė lokali dhėnė shoqėrisė Rexha-Gold shpk, 10 800 euro.
2) Tė ardhura nga qiraja e njė zyre, 840 000 lekė.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura nga puna si notere nė Tiranė, 4 644 223 lekė.
2) Bashkėshortja, tė ardhura nga interesat bankare, 88 257 lekė.
3) Bashkėshortja, tė ardhurat nga interesat bankare, 72 510 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Bashkėpronar i njė ap. me sip. 65.76 m2, dhuratė.
2) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 735 188 lekė.
3) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 17 329 lekė.
4) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 1 651 036 lekė.
5) Bashkėshortja, gjendja e llogarisė depozitė nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 5 079 431 lekė.
6) Bashkėshortja, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 34 342 lekė.
7) Bashkėshortja, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 1 296 euro.
8) Bashkėshortja, gjendja e llogarisė depozitė “Fėmija im”, nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 361 951 lekė.
9) Bashkėshortja, gjendja e llogarisė depozitė “Fėmija im”, 413 201 lekė.
10) Bashkėshortja, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 290 108 lekė.
11) Bashkėshortja, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, (Llogari e cilėsuar pėr klientėt e pasuritė e paluajtshme sipas udhėzimit tė Ministrisė sė Drejtėsisė dhe Ministrisė sė Financave), 170 300 euro.
12) Bashkėshortja, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, (Llogari e cilėsuar pėr klientėt e pasuritė e paluajtshme sipas udhėzimit tė Ministrisė sė Drejtėsisė dhe Ministrisė sė Financave), 3 740 000 lekė.
13) Bashkėshortja, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, (Llogari e cilėsuar pėr klientėt e pasuritė e paluajtshme sipas udhėzimit tė Ministrisė sė Drejtėsisė dhe Ministrisė sė Financave), 4 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2014
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka