Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2013
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Paga si Gjyqtar i Gjykatės sė Apelit 398 500 lekė.
2) Paga si Gjyqtar i Gjykatės sė Lartė 1 123 516 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshHonorare si Anėtar i Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė 117 000 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesInteresa bankare 17 840 lekė nga depozita plus nė bankė tė nivelit tė dytė.
Tė ardhura Qiradhėnie
1) Qira nga subjekti Rexha-Gold shpk 10 800 euro.
2) Qira zyre 840 000 lekė.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja zonja Irma Broci paga si notere 4 208 890 lekė.
2) Bashkėshortja zonja Irma Broci arkėtime nga shitja e autoveturės tip Benz 500 000 lekė.
3) Bashkėshortja zonja Irma Broci interesa bankare 160 373 lekė nga llogari nė bankė tė nivelit tė dytė.
4) Bashkėshortja zonja Irma Broci interesa bankare 5 964 lekė nga llogari nė bankė tė nivelit tė dytė.
5) Bashkėshortja zonja Irma Broci interesa bankare 7 019 lekė nga llogari nė bankė tė nivelit tė dytė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion264%
Tė tjera


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2013
Pėrshkrim shpenzimi
Blerje autoveture tip Benz me kursime personale nė vlerėn 1 000 000 lekė.