Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME

PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Nuk u gjetėn tė dhėna pėr kėtė Subjekt

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2015
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga si gjyqtar i Gjykatės sė Lartė, 1 576 316 lekė.
2) Tė ardhura nga mėsimdhėnia, 46 550 lekė.
Tė ardhura nga BonuseTė ardhura nga pagesa kalimtare, 419 424 lekė.
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė Bordesh
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
1) Tė ardhurat nga interesat e bonove tė thesarit depozituar nė Bankėn e Shqipėrisė, 183 401 lekė, pjesė e regjimit martesor, 50 % secili
Tė ardhura Qiradhėnie
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individuale
Tė ardhurat nga Ortakėri/Aksione
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e Autorit
Tė ardhura nga Ēelje Trashėgimi
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura nga aktiviteti privat si notere, 5 409 918 lekė, ku fitimi neto nga aktiviteti privat si notere, 2 731 477 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėShitur veturė mė 06.05.2015, 5 500 euro, pjesė e regjimit martesor, 50 % secili.
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Shlyerje detyrimi nė vlerėn 7 000 euro, sipas kontratės sė sipėrmarrjes, pjesė e regjimit martesor, 50 % secili.
2) Gjendje cash, 900 000 lekė, pjesė e regjimit martesor, 50 % secili.
3) Blerė veturė me qira financiare, mė 22.05.2015, vlerė totale 22 000 euro, parapagim 11 000 euro, kėst mujor 337.14 euro, afat shlyerje 36 muaj.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2015
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk u gjetėn tė dhėna pėr kėtė Subjekt