Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga, honorare dhe dieta, 2 425 330.55 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Narin Panariti, tė ardhura nga mėsimdhėnia dhe interesat bankare, 71 753.84 lekė.
2) Bashkėshortja, Znj. Narin Panariti, tė ardhura nga konsulenca, 36 254.07 euro.
3) Djali, Z. Klajd Panariti, tė ardhura nga paga, rimbursime pagesash, 44 729.05 GBP.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksionNuk ka
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank, tė ardhurat nga paga si ministėr dhe si deputet, honorare, dieta, shtesė, 2 425 330.55 lekė.
2) Gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank, pakėsim, 2 011 797 lekė.
3) Gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank, pakėsim, 740 euro.
4) Gjendja e llogarisė bankare nė BKT, pakėsim, 10 736 lekė.
5) Gjendja e llogarisė bankare nė BKT, pakėsim, 18 euro.
6) Bashkėshortja, Znj. Narin Panariti, gjendja e llogarisė bankare nė Intesa Sanpaolo Bank, shtesė pas transferimit nga llogaria e djalit, Klajd Panariti, 1 180 euro.
7) Bashkėshortja, Znj. Narin Panariti, gjendja e llogarisė bankare nė Intesa Sanpaolo Bank, pakėsim, 48.74 euro.
8) Bashkėshortja, Znj. Narin Panariti, gjendja e llogarisė bankare nė Tirana Bank, pakėsim, 842 852.54 lekė.
9) Bashkėshortja, Znj. Narin Panariti, gjendja e llogarisė bankare nė BKT, tė ardhura nga interesat bankare ( 6 437.84 lekė), mėsimdhėnia nė Fakultetin e Shtesave tė Natyrės (65 316 lekė), shtesė, 71 753.84 lekė.
10) Bashkėshortja, Znj. Narin Panariti, gjendja e llogarisė bankare nė BKT, tė ardhura nga konsulenca Sweco, shtesė, 36 254.07 euro.
11) Bashkėshortja, Znj. Narin Panariti, gjendja e llogarisė bankare nė BKT, pakėsim, 1 800 lekė.
12) Bashkėshortja, Znj. Narin Panariti, gjendja e llogarisė bankare nė BKT, pakėsim, 17 681.51 euro.
13) Bashkėshortja, Znj. Narin Panariti, gjendja e llogarisė bankare nė BKT, pakėsim, 9 830.21 GBP.
14) Bashkėshortja, Znj. Narin Panariti, gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank, pakėsim, 469 784 lekė.
15) Djali, Z. Klajd Panariti, gjendja e llogarisė bankare nė Intesa Sanpaolo Bank, pakėsim (transferim nė llogarinė e mamit), 1 180 euro.
16) Djali, Z. Klajd Panariti, gjendja e llogarisė bankare nė Natwest Bank, UK, tė ardhura nga puna pėr Morgan Stanley, UK, rimbursime pagesash, shtesė, 44 729.05 GBP.
17) Djali, Z. Klajd Panariti, gjendja e llogarisė bankare nė Natwest Bank, UK, pakėsim, 24 617.92 GBP.
18) Djali, Z. Bjorn Panariti, gjendja e llogarisė bankare nė ING Bank, Holandė, pakėsim, 4 147.92 euro.
19) Djali, Z. Bjorn Panariti, gjendja e llogarisė bankare nė Natwest Bank, UK, shtesė pas tėrheqjes nga llogaria e babait, 300 GBP.
20) Djali, Z. Bjorn Panariti, gjendja e llogarisė bankare nė Natwest Bank, UK, pakėsim, 242.29 GBP.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi