Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura me vlerė 798 096 Lekė nga paga si Kryetar i Bashkisė Tepelenė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja Znj. Juliana Peēi, tė ardhura me vlerė 550 736 Lekė nga paga si mėsuese e ciklit tė ulėt pranė shkollės 9 Vjeēare Avni Rustemi, Tepelenė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Depozitė KID me vlerė 632 965,59 Lekė nė emėr tė vajzės, pranė Raiffeisen Bank.
2) Depozitė KID me vlerė 764 910 Lekė nė emėr tė djalit, pranė Raiffeisen Bank.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka