Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga si gjyqtare nė Gjykatėn e Rrethit Gjyqėsor Tiranė, 1 156 643 lekė.
2) Tė ardhura nga paga si gjyqtare nė Gjykatėn e Apelit Tiranė, 180 482 lekė.
3) Tė ardhura nga pjesėmarrja nė Europian Patent Office nė Gjermani, 615 euro.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshorti, Z. Alban Toro, tė ardhura nga puna si avokat, 2 551 243 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e depozitės bankare nė emėr tė deklarueses dhe tė njė personi tjetėr, shtesė 100 000 lekė, kontribut i babait.
2) Gjendja e depozitės bankare nė emėr tė deklarueses dhe tė njė personi tjetėr, shtesė 150 000 lekė, kontribut i vjehrrit, z. Irfan Toro.
3) Gjendja e depozitės bankare nė emėr tė deklarueses dhe tė njė personi tjetėr, shtesė 100 000 lekė, kontribut i babait.
4) Gjendja e depozitės bankare nė emėr tė deklarueses dhe tė njė personi tjetėr, shtesė 100 000 lekė, kontribut i vjehrrit, Z. Irfan Toro.
5) Gjendja e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 1 105.18 euro.
6) Gjendja e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė nė emėr tė deklarueses dhe tė njė personi tjetėr, 2 536 585 lekė.
7) Gjendja e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė nė nė emėr tė deklarueses dhe tė njė personi tjetėr, 1 354 506.99 lekė.
8) Gjendja e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, llogari page, 216 069 lekė.
9) Gjendja e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, llogaria pėr veprimet e kredisė, 144 004 lekė.
10) Bashkėshorti, Z. Alban Toro, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė si person fizik, 2 324.38 euro.
11) Bashkėshorti, Z. Alban Toro, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė si person fizik, 684 369.8 lekė.
12) Bashkėshorti, Z. Alban Toro, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 114 761 lekė.
13) Gjendja e llogarisė sė pėrbashkėt bankare me bashkėshortin nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 2 768.81 euro.
14) Bashkėshorti, Z. Alban Toro, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 208 637 lekė.
15) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė,174 489.98 lekė.
16) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė,llogari kursimi 1 501.94 lekė.
17) Kredi bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, e pėrbashkėt me bashkėshortin nė shumėn 5 000 000 lekė pėr blerje ap. marrė mė 07.03.2011 deri mė 07.03.2031 me normė interesi 4 %. Detyrimi i shlyer 200 581.9 lekė, detyrimi i mbetur pashlyer, 3 953 766.98 lekė.
18) Hua ndaj njė personi fizik, e pėrbashkėt me bashkėshortin, detyrimi i shlyer 5 000 euro, detyrimi i mbetur pashlyer, 15 000 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka