Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga si gjyqtar pranė Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor, Tiranė (01.01.2016 - 08.11.2016.), 1 172 372 lekė neto.
2) Tė ardhura nga paga si gjyqtar pranė Gjykatės Apelit, Tiranė (08.11.2016 - 31.12.2016.), 203 999 lekė neto.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Tė ardhura nga interesat e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, nė emėr tė vajzės, 9.99 euro.
2) Bashkėshortja, Znj. Dezdemona Gaxha, tė ardhura nga paga pranė RBAL, 2 501 711 lekė neto.
3) Bashkėshortja, Znj. Dezdemona Gaxha, tė ardhura nga interesat e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 3.68 euro.
4) Bashkėshortja, Znj. Dezdemona Gaxha, tė ardhura neto gjatė vitit 2016 nga investimi nė bono thesari, 214 239 lekė.
5) Djali, Z. Kristi Gaxha, tė ardhura nga interesat e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 1.75 euro, gjendja mė 31.12.2016 ėshtė 3 862 euro.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e fondit tė pensionit nė njė bankė tė nivelit tė dytė, shtesė 60 000 lekė, tė ardhura nga paga. Gjendja mė 31.12.2016 ėshtė 196 123.37 lekė.
2) Gjendja e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 0 euro, llogaria ėshtė mbyllur dhe shuma ka kaluar nė llogarinė e bashkėshortes.
3) Kredi bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė nė shumėn 120 000 euro pėr shlyerjen e detyrimit ndaj shoqėrisė pėr blerjen e ap.. Detyrimi i shlyer 6 617 euro, detyrimi i mbetur pashlyer, 88 931 euro.
4) Bashkėshortja, Znj. Dezdemona Gaxha, fond pensioni krijuar gjatė punėsimit pranė Raiffeisen Bank me kontribut personal 60 000 lekė dhe 24 000 me kontributin e punėdhėnėsit, shtesė 84 000 lekė, gjendja mė 31.12.2016 ėshtė 646 012 lekė.
5) Bashkėshortja, Znj. Dezdemona Gaxha, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė, llogari page, pakėsim 25 379 lekė.
6) Bashkėshortja, Znj. Dezdemona Gaxha, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė, llogari page, pakėsim 14.48 euro.
7) Bashkėshortja, Znj. Dezdemona Gaxha, shlyer detyrimi dhe mbyllje e kartės sė kreditit nė njė bankė tė nivelit tė dytė nė shumėn 7 100 lekė.
8) Bashkėshortja, Znj. Dezdemona Gaxha,, shlyer detyrimi nė njė bankė tė nivelit tė dytė pėr pagesėn me kartė krediti, 2 461.54 euro.
9) Bashkėshortja, Znj. Dezdemona Gaxha,, shlyer detyrimi nė njė bankė tė nivelit tė dytė pėr pagesėn me kartė krediti, 13 556.47 lekė.
10) Djali, Z. Kristi Gaxha, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, shtesė 1 000 lekė, transfertė nga prindėrit. Gjendja mė 31.12.2016 ėshtė 1 050 lekė.
11) Djali, Z. Kristi Gaxha, gjendja e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 0 lekė pasi llogari ėshtė mbyllur dhe shuma ka kaluar nė llogari tė nėnės znj. Dezdemona Gaxha.
12) Djali, Z. Kristi Gaxha, detyrime pranė njė banke tė nivelit tė dytė pėr pagesa me kartė krediti, detyrimi i shlyer 160.96 euro, detyrimi i mbetur pashlyer, 112.71 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka