Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura prej 1 163 687 lekė nga paga nė pozicionin e kryetarit tė gjykatės Administrative tė Shkallės sė Parė Durrės.
Tė ardhura nga Bonuse
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė Bordesh
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
Tė ardhura Qiradhėnie
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individuale
Tė ardhurat nga Ortakėri/Aksione
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e Autorit
Tė ardhura nga Ēelje Trashėgimi
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareTė ardhura prej 634 448 lekė nga paga e bashkėshortes si K/Sekretare pranė Gjykatės Administrative tė Shkallės sė Parė Tiranė deri nė muajin dhjetor.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė Tretė
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Bashkėshortėt gjatė 2016 kanė kursyer 100 000 lekė cash nga pagat e tyre.
2) Detyrimi ekzistues prej 27 000 euro i Zonjės Albana si rrjedhojė e Huasė sė marrė nė 2012.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi