Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura me vlerė 14 400 Euro nga paga si pedagog nė UET, periudha 1 Janar - 8 Shtator 2017.
2) Tė ardhura me vlerė 126 000 lekė si anėtar bordi i Institutit tė Studimeve tė Krimeve tė Komunizmit, periudha 1 janar - 1 gusht 2017.
3) Tė ardhura vjetore me vlerė 436 556 Lekė nga paga.
4) Tė ardhura me vlerė 18 700 Lekė si honorare nga mbledhjet e komisioneve, periudha Shtator-Dhjetor 2017.
5) Tė ardhura me vlerė 5 000 Euro nga kėsti i dytė i grantit kėrkimor si pedagog nė UET pėr vitin shkollor 2016-2017, paguar nė datė 19.09.2017.
Tė ardhura nga Bonuse
1) Tė ardhura me vlerė 109 333 Lekė si rimbursim i shpenzimeve tė karburantit.
2) Tė ardhura me vlerė 188 125 Lekė nga dietat Brenda vendit.
3) Tė ardhura me vlerė 7 500 Lekė nga rimbursimi pėr pasaportėn.
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritTė ardhura me vlerė 91 281 Lekė nga shtėpia botuese ‘Pegi’ si autor i tekstit ‘Histori’ pėr klasėn e X, kėsti i shitjeve Shtator 2017.
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja Znj. Mirela Gurakuqi, tė ardhura tė vitit me vlerė 936 000 Lekė nga paga si punonjėse e Institutit tė Zhvillimit tė Arsimit pranė MARS.
2) I biri Z. Gerti Gurakuqi, tė ardhura tė vitit me vlerė 8 400 Euro (700 Euro/muaj) si informaticien i vetėpunėsuar.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraNuk ka


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka