Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura neto nga paga (pėr periudhėn 01.09.2017 - 31.12.2017.), si deputet 420 593 lekė; rimbursim karburanti 109 333 lekė; rimbursim telefoni 46 467 lekė; honorare nga komisionet parlamentare 18 700 lekė dhe dieta e akomodime 112 875 lekė, nė total 707 968 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneTė ardhura nga ndarja e dividentit si ortak i shoqėrisė "Justiniani i Parė" ortak me 30 %, shuma 515 000 euro. Subjekti deklaron se pėr tė ardhurat e pėrfituara si dividend nė vitin 2014 ėshtė paguar tatim dividenti pėr shumėn e tėrhequr .
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraGjendja e llogarisė bankare nė Union Bankė, 268.4 euro. Gjendja e llogarisė bankare nė Union Bankė, 295 518 lekė. Vajza, Znj, Anxhela Murrizi, gjendja e llogarisė bankare nė Union Bank, mė 31.12.2017 (Ėshtė mbyllur llogaria nė Societe Generale Albania dhe shuma ka kaluar nė kėtė llogari), 1 019 300 lekė. Gjendja e llogarisė bankare nė emėr tė djalit nė Union Bank, shtesė nga interesat 11 789 lekė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 1 078 652 lekė. Gjendja e llogarisė bankare pas depozitimit tė parave cash, 10 000 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka