Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura neto nga paga nė shoqėrinė "Gener 2" sh.p.k, (pėr periudhėn janar 2017 - 31.08.2017.), 866 400 lekė.
2) Tė ardhura nga paga vjetore neto si deputet, 436 556 lekė.
3) Tė ardhura pėr rimbursim shpenzimesh karburanti, 109 333 lekė.
4) Tė ardhura pėr rimbursim shpenzimesh telefoni, 46 467 lekė.
5) Tė ardhura neto si honorare nga mbledhja e komisioneve, 15 300 lekė.
6) Tė ardhura nga dietat brenda vendit, akomodim, 112 875 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
1) Tė ardhura nga interesat e depozitės bankare nė Raiffeisen Bank, 44.18 euro
2) Tė ardhura nga interesat e depozitės bankare nė Raiffeisen Bank, 10 542 lekė.
Tė ardhura QiradhėnieTė ardhura nga qiraja e banesės nė Shėngjin, Lezhė (pėr periudhėn 1 qershor - 30 gusht 2017.), 800 000 lekė.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Anila Ēelaj, tė ardhura neto (pėr periudhėn 01.01.2017 - 31.08.2017.) nga aktiviteti privat si notere, 2 611 610.38 lekė.
2) Bashkėshortja, Znj. Anila Ēelaj, tė ardhura neto nga aktiviteti privat si notere publike (pėr periudhėn 01.09.2017 - 31.12.2017.), shuma 1 706 560.62 lekė.
3) Bashkėshortja, Znj. Anila Ēelaj, tė ardhura nga interesat e depozitės bankare (pėr periudhėn 01.09.2017 - 31.12.2017.), shuma 33 269 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Bankėn Intesa Sanpaolo Bank nė 31.12.2017, hapur mė 10.09.2017 si llogari page, 236 744 lekė.
2) Gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Raiffeisen Bank nė 31.12.2017, shuma 644 684 lekė.
3) Gjendja cash e pėrbashkėt me bashkėshorten, pas tėrheqjes dhe mbylljes sė depozitės nė ABI Bank nė 06.10.2017, shuma 500 000 lekė.
4) Hua nė shumėn 30 000 euro, pa interes marrė mė 21.08.2017. Nuk ėshtė shlyer asnjė kėst kėshtu qė detyrimi i mbetur pashlyer, 30 000 euro.
5) Bashkėshortja, Znj. Anila Ēelaj, gjendja e llogarisė rrjedhėse e biznesit nė Bankėn BKT mė 31.12.2017, shuma 1 798 315.59 leke.
6) Bashkėshortja, Znj. Anila Ēelaj, gjendja cash, 500 000 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka