Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe dietat si Kryetar i Bashkisė Korēė, 1 326 880 Lekė.
Tė ardhura nga BonuseTė ardhura nga dietat nga AZHR, 17 373 Lekė.
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshTė ardhura nga shpėrblimi si Kėshilltar nė Kėshillin e Qarkut Korēė, 112 200 Lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
1) Shtesė me 0,12 Euro nga interesat nė llogarinė rrjedhėse pranė Raiffeisen Bank.
2) Tė ardhura nga interesat e depozitės pranė BKT, 8 360 Lekė.
3) Tė ardhura nga interesat e depozitės pranė Credins Bank, 26 868,59 Lekė.
4) Tė ardhura nga interesat e depozitės pranė Credins Bank, 49,49 Euro.
5) Tė ardhura nga interesat e depozitės pranė Intesa San Paolo, 957,68 Lekė.
6) Tė ardhura nga interesat e depozitės pranė Intesa San Paolo, 1,51 Euro.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura me vlerė 23 124,9 Lekė nga interesat e depozitės pranė Credins Bank.
2) Bashkėshortja, tė ardhura me vlerė 3,49 Euro nga interesat e depozitės pranė Credins Bank.
3) Bashkėshortja, tė ardhura me vlerė 502,33 Lekė nga interesat e depozitės pranė Procredit Bank.
4) Bashkėshortja, tė ardhura me vlerė 6 080 Lekė nga interesat e depozitės pranė BKT.
5) Bashkėshortja, tė ardhura me vlerė 6 785,75 Lekė nga interesat e depozitės pranė Intesa San Paolo.
6) Bashkėshortja, tė ardhura me vlerė 1 130 867 Lekė nga paga dhe dieta pranė Ujėsjellės Kanalizime Korēė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Shtesė me 743 940,66 Lekė nė llogarinė rrjedhėse pranė Raiffeisen Bank, tė ardhura nga paga, dieta dhe pjesėmarrje nė borde.
2) Pakėsim me 106 354,8 Lekė nė llogarinė bankare pranė Intesa San Paolo Bank.
3) Kartė krediti me limit 1 500 Euro pranė Raiffeisen Bank, e papėrdorur gjatė vitit.
4) Bashkėshortja, pakėsim i llogarisė rrjedhėse pranė Credins Bank.
5) Bashkėshortja, shtesė me 322 871,76 Lekė nga paga nė llogarinė rrjedhėse pranė BKT.
6) Bashkėshortja, llogari rrjedhėse nė Euro pėr kartėn e kreditit pranė Raiffeisen Bank, nuk ka ndryshim.
7) Bashkėshortja, shtesė me 50 511,57 Lekė nė depozitėn pėr fėmijėt pranė Credins Bank, tė ardhurat nga paga dhe interesa bankare.
8) Bashkėshortja, shtesė me 50 511,57 Lekė nė depozitėn pėr fėmijėt pranė Credins Bank, tė ardhurat nga paga dhe interesa bankare.
9) Bashkėshortja, kartė krediti me limit 2 000 Euro pranė Raiffeisen Bank.
10) Bashkėshortja ka shlyer shumėn prej 29 314,84 Lekė pėr detyrimin e kartės sė kreditit me limit 200 000 Lekė pranė BKT. Gjendja e mbetur e detyrimit nė 31 Dhjetor 2017 ėshtė 124 695,31 Lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka