Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2010
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe shpėrblime si Shef Shtabi nė Brigadėn Detare, 96 550 lekė nė muaj.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja Znj. Anila Nasto, tė ardhura nga paga dhe shpėrblime, 45 000 lekė nė muaj.
2) Babai, pension pleqėrie, 16 800 lekė nė muaj.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendje llogari bankare mė 03.06.2011, 357 673 lekė.
2) Gjendje llogari bankare e pandryshuar, 3 092 762 lekė.
3) Gjendje depozitė bankare mė 08.03.2011, vlera 1 000 000 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2010
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka