Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura neto tė vitit me vlerė 865 320 Lekė, nga paga si Kryetare e Bashkisė Patos.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
1) Tė ardhura me vlerė 0,43 USD nga interesat e depozitės me vlerė 503,95 Dollar pranė ProCredit Bank.
2) Tė ardhura me vlerė 10,77 USD nga interesat e depozitės me vlerė 1 812,04 USD pranė ProCredit Bank.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshorti, tė ardhura me vlerė 803 580 Lekė nga paga si punonjės i kompanisė Albpetrol.
2) Bashkėshorti, tė ardhura me vlerė 274 590 Lekė, nga aktiviteti privat.
3) Bashkėshorti, tė ardhura me vlerė 850 000 Lekė nga prodhimtaria 'Lajthi' e tokės bujqėsore.
4) E bija Znj. Fjoralba, tė ardhura me vlerė 549 072 Lekė nga paga si specialiste nė Bashkinė Fier.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraBashkėshorti Z. Mersin Bilalaj, depozitė me vlerė 1 837 000 Lekė, krijuar nė datė 13.02. 2017 dhe 23.05.2017 pranė Raiffeisen bank nga kursimet e pagės dhe aktiviteti privat.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka