Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


DEKLARIMI I PASURISĖ PAS LĖNIES SĖ DETYRĖSPASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2014
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga si Drejtor i Drejtorisė sė Menaxhimit tė Projekteve, Janar-Gusht 2014, 700 920 lekė.
2) Tė ardhura nga pension suplementar si ushtarak nė lirim, Janar-Gusht 2014, 96 000 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Valentina Bala, tė ardhura nga paga si specialiste nė ASNI, Janar-Gusht 2014, 260 000 lekė.
2) Vajza Edlira, tė ardhura nga paga, Janar-Gusht 2014, 800 000 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Vajza Edlira, mbyllur depozitė me afat dhe shumėn prej 454 000 lekė, depozituar nė llogari tė re.
2) Vajza Edlira, mbyllur llogari kursimi nė shumėn 80 000 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2014
Pėrshkrim shpenzimi

1) Shlyer gjatė periudhės Janar-Gusht 2014, -124 800 lekė pėr kredi bankare marrė mė 10.10.2011 me principal 1 500 000 lekė dhe normė tė pandryshueshme interesi 3% nė vit. Detyrimi i mbetur ėshtė 1 068 431 lekė.
2) Shlyer gjatė periudhės Janar-Gusht 2014 total detyrimi prej -56 000 lekė pėr kredi pėr blerje pajisje elektronike nė shumėn 254 000 lekė.