Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2004
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga puna nė ARMO, Fier, 680 000 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, Znj. Nadire Beqiri, tė ardhura nga puna nė Inspektoriatin Shtetėror tė Kontrollit tė Naftės Gazit dhe Nėnprodukteve - Ministria e Industrisė dhe Energjitikės, 520 000 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Ap. banimi me sip. 112.97 m2 qė nga viti 18.06.2001, vlera 1 850 000 lekė.
2) Pronar me 50 % (pjesė e regjimit martesor 50 % me 50 % me bashkėshorten), i njė ap. banimi 53.1 m2 nga viti 16.0.2001, vlera 1 200 000 lekė.
3) Bono thesari nga viti 03.01.1995, vlera 25 000 lekė.
4) Gjendja e depozitės bankare, 106 141 lekė.
5) Gjendja e depozitės bankare, 450 000 lekė.
6) Detyrime financiare ndaj Entit tė Banesave, Fier, 1 198 968 lekė, norma e interesit 0 %, afati 10 vjet. Detyrimi i shlyer 168 000 lekė, detyrimi i mbetur pashlyer 1 030 968 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2004
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka