Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga neto si deputet (pėr periudhėn shtator - dhjetor 2017.), shuma 436 557 lekė.
2) Tė ardhura nga shpėrblime, honorare dhe rimbursime karburanti e telefoni ( pėr periudhėn shtator - dhjetor 2017.), shuma 312 875 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura Qiradhėnie
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Fabiola Spahia, tė ardhura nga paga vjetore si punonjėse pranė Arkivės, AQSH, 620 000 lekė.
2) Bashkėshortja, Znj. Fabiola Spahia, tė ardhura nga paga si punonjėse pranė Arkivės, AQSH (pėr periudhėn shtator - dhjetor 2017.), shuma 206 700 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraGjendja e llogarisė rrjedhėse mė 31.12.2017, llogari page, 223 865 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka