Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura si i punėsuar pranė 'CO 1 Rroku Konstruksion' sh.p.k, 100 000 lekė/muaj.
2) Tė ardhura nga paga si deputet i Kuvendit tė Shqipėrisė, 436 557 lekė.
3) Tė ardhura pėr rimbursim karburanti, 93 029 lekė.
4) Tė ardhura si honorare nga mbledhjet e komisioneve, 6 800 lekė.
5) Tė ardhura pėr rimbursim tė shpenzimeve telefonike, 46 467 lekė.
6) Tė ardhura pėr rimbursim pasaporte diplomatike, 7 500 lekė.
7) Tė ardhura si dieta pėr udhėtime brenda vendit, 94 063 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Fatmira Frrokaj, tė ardhura nga puna nė shoqėrinė '4 A-M', sh.p.k, (17.01.2017 - 11.02.2017.), shuma 73 264 lekė.
2) Bashkėshortja, Znj. Fatmira Frrokaj, tė ardhura nga puna nė shoqėrinė 'DABAR' sh.p.k (11.02.2017 - 12.04.2017.), 111 468 lekė.
3) Djali, Z. Leonardo Frrokaj, tė ardhura si trajtim ushqimor nga klubi sportiv 'Tirana', (sportist kampion nė mundjen greko-romake), 75 000.82 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraNuk ka


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka