Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga nė vlerėn 1 404 425 lekė.
Tė ardhura nga Bonuse
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė Bordesh
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
Tė ardhura Qiradhėnie
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individuale
Tė ardhurat nga Ortakėri/Aksione
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e Autorit
Tė ardhura nga Ēelje Trashėgimi
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1)Tė ardhura prej 744 989 lekė nga paga e bashkėshortit.
2) Tė ardhura prej 204 000 lekė nga bashkėshorti nga pjesmarrja si anėtar i KMCAP epror.
3) Tė ardhura prej 494 478 lekė nga paga e djalit Fatos Brahimi si punonjės pranė inspektoriatit Shėndetėsor Dega Rajonale Tiranė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė Tretė
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi

1) Subjekti deklarues ka shlyer vlerėn prej 4 000 dollarė pėr shlyerje tė Huasė Bankare tė datės 05.12.2003, tė deklaruar mė parė. Detyrimi i shlyer totalisht.
2) Subjekti deklarues ka paguar vlerėn 9 516 Euro pėr shlyerje tė Kredisė Bankare Lizing tė datės 20.09.2012 pranė Credins Bank, detyrim i deklaruar mė parė. Detyrimi i mbetur nė datė 31.12.2016 ėshtė 6 767.88 euro.
3) Zonja Brahimi ka shlyer detyrimin prej 10 000 Eurosh i ardhur nga huamarrje e deklaruar nė vitin 2012. Detyrimi i shlyer totalisht.