Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga neto pėr vitin 2016 janė nė vlerėn 971 748 lekė, (bruto pagė mujore ėshtė 104 856 lekė), kjo ėshtė paga si gjyqtare stazhiere nė Gjykatėn e Rrethit Gjyqėsor Tiranė.
Tė ardhura nga Bonuse
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė Bordesh
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
Tė ardhura Qiradhėnie
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individuale
Tė ardhurat nga Ortakėri/Aksione
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e Autorit
Tė ardhura nga Ēelje Trashėgimi
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė Tretė
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja nė llogari pranė Raiffesen Bank nė datėn 31 dhjetor 2016 ėshtė 0 Lekė.
2) Detyrim nė vlerėn 79 941 lekė nė formė Overdraft Bankar.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Deklarohen shpenzime tė shlyera tė vitit, pėr pagesė qiramarrje. Kėsti mujor 6 000 lekė. Qiradhėnie pa kontratė, marrėveshje gojore mes palėve.