Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si gjyqtar nė Gjykatėn Administrative tė Shkallės sė Parė Tiranė, ėshtė 1 052 448 lekė neto.
Tė ardhura nga Bonuse
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė Bordesh
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
Tė ardhura Qiradhėnie
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individuale
Tė ardhurat nga Ortakėri/Aksione
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e Autorit
Tė ardhura nga Ēelje Trashėgimi
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareTė ardhura nga paga neto si prokurore pranė Prokurorisė sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė prej 984 084 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėDeklaruesi ka pėrfituar 3000 Euro nga shitja e automjetit tip Mercedes Benz i vitit 2002 pėrmes Kontratės sė Shitjes e lidhur nė shkurt 2016.
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1)Gjendja e llogarisė sė pagės sė deklaruesit nė datė 31.12.2016 ėshtė 2 779.42 lekė.
2)Gjendja e llogarisė sė bashkėshortes nė datėn 31.12.2016 ėshtė 0.00 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi