Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTe ardhura neto prej 1 117 096 lekė nga paga si gjyqtar Administrativ i Shkallės sė Parė Tiranė.
Tė ardhura nga Bonuse
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė Bordesh
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
Tė ardhura Qiradhėnie
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individuale
Tė ardhurat nga Ortakėri/Aksione
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e Autorit
Tė ardhura nga Ēelje Trashėgimi
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė Tretė
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Kursime nė gjendjen cash prej 220 000 lekė tė formuara me tė ardhura nga paga gjatė vitit.
2) Gjendja e llogarisė sė pagės pranė BKT nė datė 31.12.2016 ėshtė 887.27 lekė.
3) Zoti Madhi deklaron njė Kartė Krediti “ Prima Clasic” pranė BKT me limit pėrdorimi 85 000 lekė, me datė aktivizimi 08.04.2014. E cila ėshtė e papėrdorur, thjesht ėshtė aktivizuar si kartė krediti. Detyrimi i mbetur ne datė 31.12.2016 ėshtė pagesa standarde e shėrbimit bankar pėr mbajtjen e kartės aktive gjatė vitit.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi