Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1)Ka pėrfituar 1 073 421 lekė neto nga paga dhe orė jashtė orarit nga pozicioni si gjyqtar Administrativ i Shkallės sė Parė Tiranė.
2) Deklaruesi ka pėrfituar 15 000 lekė tė ardhura si lehtėsues pranė Shkollės sė Magjistraturės pėr 2016.
Tė ardhura nga Bonuse
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė Bordesh
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
Tė ardhura Qiradhėnie
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individuale
Tė ardhurat nga Ortakėri/Aksione
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e Autorit
Tė ardhura nga Ēelje Trashėgimi
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja ka pėrfituar 1 101 490 lekė neto nga paga dhe ore jashtė orarit nga pozicioni si Prokurore pranė Prokurorisė sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė Tretė
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1)Kursime nga paga nė llogarinė rrjedhėse, ku gjendja e kėsaj llogarie nė datė 31.12.2016 pranė BKT ėshtė 1 065 339 lekė.
2)Detyrim ekzistues prej 12 000 euro si shkak i ekzistencės sė Kontratės sė Huasė mes huadhėnėsit zotit Besim Kaēkini dhe deklaruesit, marrė pėr qėllim blerje apartamenti. Kontrata ėshtė pa interesa me kohėzgjatje deri nė datė 04.01.2022.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi