Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet924 830 lekė tė pėrfituara nga paga si gjyqtare dhe nga pėrfitimi i barrėlindjes.
Tė ardhura nga Bonuse
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė Bordesh
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
Tė ardhura Qiradhėnie
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individuale
Tė ardhurat nga Ortakėri/Aksione
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e Autorit
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiBashkėshorti tė ardhura nga puna si prokuror, subjekt deklarimi mė vehte.
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė Tretė
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraGjendja e kursimeve cash nė 31 dhjetor 2016 ėshtė 0 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Bashkėshortėt kanė shpenzuar 3 000 euro pėr blerjen e njė Autoveturė marka DaimlerChrysler me naftė, blerje e realizuar pėrmes Kontratės sė Shitblerjes sė datės 30.03.2016.