Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura si administrator i "ABA" sh.p.k (janar - 09.09.2017.), shuma 722 954 lekė.
2) Tė ardhura nga paga neto si deputet, 436 557 lekė.
3) Tė ardhura neto nga honoraret e mbledhjeve tė komisioneve, 47 600 lekė.
4) Tė ardhura nga rimbursime dhe dieta brenda vendit, 204 991 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
1) Tė ardhura nga interesat bankare, 22.43 euro.
2) Tė ardhura nga dividentėt e shoqėrisė 'ABA' sh.p.k, 6 477 083 lekė.
3) Tė ardhura nga interesat bankare nė Bankėn Intesa, 121 910 lekė.
4) Tė ardhura nga interesat bankare nė Bankėn e Tiranės, 160 lekė.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Doriana Pėllumbi, tė ardhura nga aktiviteti si notere (janar - 09.09.2017.), 125 679 lekė.
2) Bashkėshortja, Znj. Doriana Pėllumbi, tė ardhura neto nga aktiviteti privat si notere, 84 774 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare nė Bankėn Tirana, pakėsim 107 085 lekė.
2) Gjendja e llogarisė bankare nė Bankėn Tirana, pakėsim 6 euro.
3) Gjendja e llogarisė bankare nė Bankėn Intesa, pakėsim 2 262 euro.
4) Gjendja e llogarisė bankare nė Bankėn Intesa, shtesė, 121 914 lekė.
5) Gjendja e llogarisė bankare nė BKT, tė ardhura nga dividenti i shoqėrisė 'ABA' sh.p.k 6 477 083 lekė dhe nga paga, gjendja nė total 6 664 716 lekė.
6) Gjendja llogarisė bankare nė BKT, pakėsim 6 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka