Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga si kėshilltare pėr avokatinė gjinore pranė organizatės CVNP (Connecting Natural Values and People) (1 janar - qershor 2017.), 880 643 lekė.
2) Tė ardhura nga puna si deputete (shtator - 31 dhjetor 2017.), shuma 799 713 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Babai i bashkėshortit, tė ardhura nga pensioni (janar - shtator 2017.), shuma 210 368 lekė.
2) Nėna e bashkėshortit, tė ardhura nga pensioni (janar - shtator 2017.), shuma 121 320 lekė.
3) Bashkėshorti, Z. Gazmend Xhembulla, tė ardhura tė pėrfituara nga puna si shef i shėrbimit tė urgjencės (mjek kirurg) nė Spitalin Rajonal, Peshkopi (1 janar - 1 shtator 2017.), shuma 901 703 lekė.
4) Babai i bashkėshortit, tė ardhura nga pensioni (shtator - dhjetor 2017.), shuma 105 184 lekė.
5) Nėna e bashkėshortit, tė ardhura nga pensioni (shtator - dhjetor 2017.), shuma 60 656 lekė.
6) Bashkėshorti, Z. Gazmend Xhembulla, tė ardhura tė pėrfituara nga puna si shef i shėrbimit tė urgjencės (mjek kirurg) nė Spitalin Rajonal, Peshkopi (1 shtator - 31 dhjetor 2017.), shuma 451 063 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė rrjedhėse nė bankėn Raiffeisen, pakėsim 1 035 446.99 lekė.
2) Gjendja e llogarisė bankare nė Bankėn Kombėtare Tregtare, shtesė 192.69 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Bashkėshorti, Z. Gazmend Xhembulla, kredi konsumatore me qėllim shlyerjen e borxheve marrė te prindėrit dhe tė afėrmit pėr tė blerė ap. mė 12.07.2016, nė vlerėn 1 000 000 lekė me kėst mujor 31 799.73 lekė pėr njė periudhė 3-vjeēare (deri mė 12.07.2019.). Detyrimi i shlyer 129 212 lekė, detyrimi i mbetur pashlyer 562 096 lekė.